Нік Мед, Тодд Чемберлен і танк

У старому радянському танку британський колекціонер знайшов золота на $2,5 млн

The Sun

Нік Мед купив Т-54, який колись брав участь у війні в Перській затоці, на аукціоні eBay за $37 тис

Британський колекціонер танків Нік Мед купив на інтернет-аукціоні старий радянський Т-54 та знайшов у ньому п'ять золотих злитків вартістю $2,5 млн. Про це повідомляє The Sun.

Мед має у своїй колекції 150 військових машин. Купивши на eBay за $37 тис. (30 тис. фунтів стерлінгів) танк, що колись належав ЗС Іраку, британець був приємно здивований – разом із механіком Тоддом Чемберленом вони виявили у паливному баку Т-54 кілька золотих злитків, кожен по 5 кг вагою.

"Ми не знали, що робити. Ви не можете просто узяти п'ять золотих злитків та віднести їх до обмінного пункту. Тому ми подзвонили в поліцію", – розповів Мед.

Поліція дорогоцінну знахідку забрала, але залишила колекціонеру розписку. Втім, Мед каже, що навіть якщо більше не побачить золота – це його не сильно засмучує: "Навіть якщо мені не повернуть золото, у мене залишиться мій чудовий танк".

Британець вважає, що золото було награбовано у Кувейті, а потім його сховали у бойовій машині іракські військові під час війни в Перській затоці у 1990-1991 роках.

Як повідомляв 5.UA, у музеї Берліна сталося зухвале пограбування – грабіжники розжилися золотою монетою вагою 100 кілограмів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ