"Ніч на книжковій полиці": в Японії показали справжній готель-книгарню

5 канал

Щоб прикрасити новий готель, авторам знадобилось більше трьох тисяч книжок

У японському готелі-бібліотеці відвідувачам пропонують переночувати на книжкових полицях. У Токіо з'явився заклад для туристів під назвою "Ліжко і Книга", повідомляє "5 канал".

3200 книжок – саме стільки знадобилося, щоб прикрасити новий готель у Японії. Стіни, стеля, полички – тут усюди можна знайти літературні томики різними мовами світу. Замість просторого номера – невелика капсула, вбудована в книжкову полицю. За стіною окрім книг – інші туристи. Але гості готелю запевняють, що тільки раді тісному сусідству. Тому охочих зупинитися у книжковій шафі вистачає.

У готелі є 60 номерів. Кожен із них оснащено матрацом та лампою для читання. Вдень працює спільна вітальня, де відвідувачі можуть обговорити літературні вподобання.

"Я придумав таку концепцію, бо і сам завжди мріяв зупинитися в хостелі, де можна заснути, одночасно розважаючись. Ось як виник цей готель", – розповідає директор готелю Кей Есай.

За номер у готелі треба віддати від 30 до 40 доларів. Тут можна зупинитися вдень та  відпочити у спеціально обладнаних закутках за 4,5 долари за годину. Готель розмістився у віддаленому провулку розважального району столиці. Але це не відлякує відвідувачів – щодня дедалі більше туристів хоче поселитися у готелі-книгарні.

Нагадаємо, у Нью-Йорку запрацював найсучасніший готель з інтерактивною підлогою та туристичним порталом.

Як повідомлялося, у травні 2016 року в Чехії відкрили незвичний еко-готель на дереві.

Анна Нестеренко, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ