готель у Нью-Йорку 5 канал

Роботи, інтерактивна підлога та туристичний портал: у Нью-Йорку запрацював найсучасніший готель

Готель розміщується у звичайній скляній багатоповерхівці

У Нью-Йорку запрацював найсучасніший готель, в якому інтерактивні стіни й підлога, а замість прибиральниць – роботи.

Зовні це не надто примітний готель у скляній багатоповерхівці. Проте всередині – технічна революція. Біля входу спроектовані сліди, які реагують на прихід людини. Інтерактивна підлога показує, що зробити та куди піти, враховуючи інтереси відвідувача.

"Цифрові проектування реагують на рухи. Тож тільки-но людина тисне на сліди, перед нею одразу висвічуються  9 блоків. Наприклад, у блоці під назвою "за 10 хвилин" вам запропонують  перелік цікавих місць, куди можна дістатися за цей час", - коментує новинку директор-розпорядник Девід ДіФалко.

готель у Нью-Йорку5 канал

Коридори готелю теж "оживають" – стіни реагують на присутність людини. З одного боку працює анімація, яка змінюється від наближення відвідувача. З іншого – інтерактивна дошка. Варто лише вказати на неї – і перед людиною відкриється так званий туристичний портал. Він подає інформацію у відповідь на жести.

"Готель співпрацює з виданням "Тайм-аут". Як на мене, це дуже вигідне партнерство. Щодня видання надсилає сюди інформацію. Таким чином контент порталу оновлюється щоранку", – зазначила директор туристичної компанії Джесика Родрікез.

готель у Нью-Йорку5 канал

Анімації на стінах супроводжуються звуковими ефектами, які відвідувач може обрати собі під настрій. Щоб зайти в номер, необов’язково мати з собою ключі. У готелі для цього розробили спеціальний додаток для телефонів. Крім того, тут працюють роботи, які приносять у кімнату рушники. А прибирання можна замовити через додаток, надіславши смайлик.

Як стало відомо, готель вміщує майже 350 кімнат, але інтерактивним зробили лише перший поверх.

Валерія Ковтун

Попередній матеріал
Оновлювати ЦВК потрібно до виборів 17 липня – Кошель
Наступний матеріал
Мін'юст закликав Раду прийняти закон про спецконфіскацію
Loading...

У Києві покажуть новітні українські розробки, завдяки яким військові можуть бачити і чути за десятки кілометрів

У Миколаєві розробили новітній бойовий корабель

У Києві відкрилася виставка новітніх оборонних технологій

Порошенко на відкритті заводу Fujikura на Львівщині: "Це лише перший етап"