Google Timelapse показав, як змінювався Київ за останні 30 років

earthengine.google.com

У базі є деталізовані знімки за період з 1984 року по 2016 рік

Користувачі сервісу Timelapse від Google можуть спостерігати, як змінювалася столиця України з 1984 по 2016 рік, повідомляє "Новое время".

Творці сервісу додали в свою базу даних нові знімки з супутників Landsat 8 і Sentinel-2. За рахунок цього, користувачі можуть побачити зміни планети, що відбулися за останні чотири роки.

Таким чином, тепер в базі є деталізовані знімки за період з 1984 року по 2016 рік. Для того, щоб побачити таймлапс Києва або іншого місця на Землі, потрібно ввести його назву в пошуковому рядку. Зображення можна масштабувати, а також "переміщатися" по карті вказівником мишки.

Нагадаємо, компанія Google розповіла про оновлення режиму Timelapse в сервісі Google Earth, що дозволяє подивитися на зміни Землі.

"Timelapse є прикладом, який ілюструє міць хмарних обчислень моделі Earth Engine, яка дозволяє користувачам, науковцям, дослідникам і журналістам виявляти зміни, визначати тенденції та оцінювати відмінності на поверхні Землі з використанням обчислювальної інфраструктури Google", – прокоментували творці програми. Зауважимо, що зміни вигляду деяких районів Землі компанія Google опублікувала у вигляді коротких роликів.

Як повідомляв 5.ua, наприкінці листопада 2016 року Google Timelapse показав, як змінювалася земля протягом 32 років. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ