У Великій Британії кошеня "випрали" в машинці, а воно вижило

bbc.com

Тваринку після процедури довелося рятувати

У шотландському місті Ноттінгем кошеня Боббі залишився живий і цілком здоровий, побувавши всередині пральної машини, запущеної на прання при температурі 60 градусів. Про таке повідомляє BBC.

Господиня кошеняти бенгальської породи, 47-річна Ліза Кіф, гадки не мала, що її улюбленець влаштувався всередину пральної машини поспати. Вона зрозуміла в чому справа, лише почувши незвично гучний шум, що лунав з агрегату.

За словами Лізи Кіф, пральна машинка була улюбленим місцем відпочинку Боббі. І цього разу, перш ніж почати прання, вона витягла його з барабана. Однак моторне кошеня примудрилося непомітно для господині знову прошмигнути всередину і сховатися в купу білизни.

"Почувши шум, я відразу кинулася на кухню і побачила, що серед білизни крутиться і мій Боббі. Я одразу ж вимкнула машину і спішно витягнула його звідти", – розповіла вона.

Дев'ятимісячний Боббі був практично в непритомному стані після пережитого, і йому треба було внутрішньовенні вливання, щоб зняти шок.

"За 15 років роботи мені жодного разу не доводилося стикатися ні з чим подібним", – сказав лікар ветеринарної клініки Ноттінгема Джеймс Келлоу.

За словами лікаря, кошеня провело в пральній машині близько двох хвилин. Якби господиня забарилася на трохи більше, наслідки могли бути незворотними. Він також розповів, що через прального порошку у кошеняти відбулося подразнення очей, але вже буквально через кілька годин кіт був у порядку.

"Цей важкий урок начисто позбавив Боббі любові до пральної машини. Він тепер і близько до неї не підходить", – сказала господиня.

Неймовірний порятунок кошеняти навіть номіновано на спеціальну нагороду, яку щорічно вручає домашнім тваринам, які успішно пережили нещасні випадки, благодійна організація з порятунку хворих тварин.

Як повідомляв 5.ua, у березні 2016 року кішка 8 днів "подорожувала" поштою – і вижила. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ