Патрон

"Я найщасливіший пес у Всесвіті": у Патрона день народження – фото

patron_dsns / Instagram

Вітаємо!

4-лапий сапер із ДСНС Патрон святкує свій третій день народження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

"Мені 3 роки. І я найщасливіший пес у Всесвіті. У мене є любляча сім'я, я маю достобіса іграшок, я допомагаю рятувати життя людей, і у мене щодня є що їсти. А ще у мене є ви! І мені справді не байдуже, як у вас справи. Чи сумуєте ви, як вас розвеселити. Я хотів, щоб у цьому профілі ви знаходили натхнення і розраду. Маю надію, я справляюсь з цим.

Я знаю, що ви зараз думаєте: "Що б такого тому Патрону подарувати". По-перше, свою усмішку. Ось просто зараз усміхніться. Дякую. По-друге, хочу попросити допомогти мені зібрати кошти на велику миску корму для собачок і котиків, в яких поки немає свого дому: хотів би їх пригостити в честь свого дня народження. Це зовсім необов'язково, лише якщо у вас є можливість. Я знаю, що зараз кожна копійка не зайва, тому все зрозумію. Всі гроші передам моїм друзям в UAnimals (зоозахисна організація – "Дивогляд")"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у київському зоопарку народилося дитинча індійської антилопи нільгау.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ