Фотосесія з конем

У США кінь курйозно зіпсував сімейне фото

Photography By Kristen / Facebook

Тварина з кумедною гримасою могла радіти через вагітність його господарки

Пара зі США хотіла влаштувати пам'ятну фотосесію на честь вагітності в оточенні тварин, але у коня були свої плани щодо цього. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Photography By Kristen.

Чоловік і його дружина дуже люблять своїх свійських тварин, а тому хотіли сфотографуватися поряд з ними на природі. Згідно задуму, коні мали невимушено гуляти на тлі людей, але один із них на ім'я Бакшот зробив по-своєму та почав робити дивувати своєю фізіономією.

На відміну від нього, усі інші коні розуміли серйозний характер фотосесії і поводилися пристойно. У підсумку головним героєм виявилася не сімейна пара, а їх свійська тварина, бо її курйозна гримаса не залишила шансів навіть такій значній події, як вагітність. Однак, можливо, Бакшот просто так радів, бо незабаром у його господарів з'явиться немовля?

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як закохані відсвяткували весілля у компанії усіх своїх тварин, серед яких були поросята, корови, вівці та інші.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ