Алігатори-альбіноси

В американському зоопарку народилися рідкісні алігатори-альбіноси – фото й відео

Wild Florida / Facebook

Батьки новонароджених – 27-річна мама Сніжинка та 16-річний тато Заметіль

У зоопарку Wild Florida (США) народилася на світ пара алігаторів-альбіносів з білим і рожевим забарвленням шкіри, а також блідими та невиразними очами та кігтями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SunSentinel.

За словами фахівців, новонароджені чудово себе почувають. За ними ретельно доглядають, бо усього на Землі існує лише близько 200 подібних створінь.

Ця пара дитинчат народилася з другого виводку пари альбіносів. Їх батьки – 27-річна мама Сніжинка та 16-річний тато Заметіль, яких Wild Florida придбав кілька років тому.

Алігатори-альбіноси
Алігатори-альбіноси
Фото: Wild Florida / Facebook

Співробітники зоопарку зібрали 18 яєць і перемістили їх в інкубатор для ретельно догляду за їх розвитком. Наразі вилупилося лише 2 яйця. Про стать алігаторів-альбіносів не розповіли. Поки що малечу не передали батькам, щоб ті їм не зашкодили.

Власник і співзасновник Wild Florida Сем Хот розповів, що цим істотам важко виживати у дикій природі, бо вони не можуть маскуватися і, відповідно, полювати. Також на них часто полюють інші хижаки через їх помітність.

Зазначимо, що тварина стає альбіносом внаслідок нестачі меланіну або пігментації. Цей стан обумовлений передачею від кожного з батьків рецесивного гену нащадкам. Альбінізм проявляється у різних формах, бо він може бути як частковим, так і провокувати повну безколірність.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені знайшли рідкісну черепашку з двома головами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ