Їжак

Їжакам оголосили війну в Новій Зеландії – подробиці

Shutterstock

Деякі місцеві жителі вважають, що у їжаків нешкідливий вигляд, а тому не згодні з тим, що з цими тваринами треба боротися

Влада Новою Зеландії намагається  знищити їжаків, які опинилися в країні внаслідок діяльності британських колонізаторів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Post.

Відсутність хижаків призвела до різкого збільшення популяції їжаків, внаслідок чого страждає місцеві флора та фауна. Експерти підрахували, що одному їжаку потрібна лише доба, щоб з'їсти до 60 рідкісних цвіркунів-уета.

"Начхавши на харчовий ланцюжок, вони блаженно блукають по лісах і садах, з'їдаючи неймовірну кількість місцевих істот", – розповіли вони.

Саме тому влада намагається ловити, отруювати та полювати на тварин, але деякі місцеві жителі не погоджуються з цим підходом, бо у їжаків нешкідливий вигляд. Фахівці також запропонували ловити цих тварин та відправляти їх у Велику Британію, де їх права можуть захистити активісти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Лондоні посеред річки застряг кит.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ