Ведмідь

У США на вечірці діджея з'явився ведмідь – відео

Shutterstock

Музикант знайшов свого вірного слухача

До рієлтора з Північної Кароліни (США) Джоді Флеммінга на домашню вечірку пробрався справжній ведмідь. Відео з курйозом опублікував YouTube-канал "Inside Edition".

Цей чоловік має хобі – діджеїнг, а тому він влаштовує дома трансляції, на яких він ставить усіляку музику. В епоху пандемії це досить актуальне рішення.

Під час цього заходу стало зрозуміло, що у двері його будинку намагається увійти справжній ведмідь. Цілком можливо, що тварину зацікавив талант Джоді, а тому вона вирішила його вшанувати і прийшла на вечірку особисто.

Приблизно протягом хвилини чоловік не помічав незваного гостя, а тому останньому довелося встати на задні лапи і просто спостерігати за діяльністю діджея.

Однак, коли власник будинку помітив ведмедя, то відразу пішов йому назустріч. Останній злякався і вирішив швидко втекти, що позбавило його можливості повністю насолодитися вечіркою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про кота, який не дозволив своїй господині вживати алкоголь і став героєм мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ