Хаскі Дерек і його господиня

Хаскі 12 днів чекав на своїх господарів із білоруського СІЗО, його реакція після зустрічі безцінна – відео

chernoemoloko / Instagram

Радощам песика не було меж

Хаскі Дерек, який живе у Мінську, цілих 12 днів чекав на своїх господарів, які потрапили до білоруського СІЗО після акції протесту. Реакцію песика, коли він нарешті зустрів їх, неможливо передати словами.

Зворушливе відео опублікувала у своєму Instagram дівчина на ім’я Наталя.

"Я не знаю, як він це робить, але він завжди знав, де ми були. Якщо ми просто йдемо з дому, він зустрічає нас радісно, але ліниво... Ось уже третій день навіть не нахабніє і не намагається стягнути їжу зі столу. І наполегливо йде до нас. Навіть якщо йому жарко і хочеться полежати на улюбленій прохолодній плитці. Пухнастики, вони такі круті", — пише дівчина.

Вона розповіла, що її з чоловіком затримали, коли вони просто їхали в автомобілі. Після звільнення із СІЗО Наталя почала отримувати різні “повістки”, тому вирішила виїхати з Білорусі, “поки ще випускають”, і тимчасово переїхала до Києва.

Дивіться також: Секрети домашніх тварин: дівчина зняла на приховану камеру, що роблять її кіт і собаки, коли нікого немає вдома – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ