Слон

Зворушливий ролик: найсамотніший у світі слон знайшов першого друга у Камбоджі – відео

Daily Mail

Протягом 35 років Кааван мешкав в умовах, непридатних для життя тварини

36-річний "найсамотніший слон у світі", на ім'я Кааван, більше не самотній. Співробітники благодійної організації Four Paws виклали фото перших днів тварини у заповіднику Камбоджі, куди його перевезли з зоопарку в Ісламабаді, пише Daily Mail. 

Як відомо, після смерті своєї партнерки Сахелі у 2012 році, Кааван був зовсім самотній. Нині, вперше за вісім років, він зустрів іншого слона. За словами працівників заповіднику, Кааван та інші слони активно цікавляться одне одним – нових тварин тут не було вже майже шість років. 

До речі, тут мешкають три самотні слонихи, так що, можливо, Кааван зможе знайти собі нове кохання.

На кадрах відео можна побачити, як Кааван робить свої перші кроки у новому будинку, а потім поливає себе брудом. За добу активісти розповіли, що слон почав вести себя грайливо – він грався піском та брудом. Згодом він знайшов собі друга – слона Ді По. 
 
 
"Найсамотніший у світі слон" 35 років прожив у Пакистані, де його тримали у жахливих умовах. Активісти протягом багатьох років намагалися врятувати Каавана і, завдяки участі американської співачки Шер, їм вдалося це зробити. 
 
Раніше буйволи врятували слоненя від зграї голодних левів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ