Шопінг

Як замовити товари в американських інтернет-магазинах

Shutterstock

Купувати речі на американських сайтах простіше, ніж здається

Кожна людина мріє купувати якісні товари з найкращими характеристиками, які прослужать довго. Це стосується не лише одягу чи взуття, а й аксесуарів, прикрас, меблів, гаджетів тощо. Найкращою за всіма характеристиками вважається брендова продукція, випущена виробниками, які прославилися на весь світ. Вони недарма популярні, адже приділяють багато уваги якості й красі. Але знайти в Україні все, що пропонують бренди, можна не завжди.

Такі й інші товари у великій кількості найкраще купувати в магазинах США. Ця країна пропонує усе для зручного й приємного шопінгу. Має багато онлайн-гіпермаркетів із величезним асортиментом. Там можна придбати одяг і взуття, в тому числі брендові, гаджети, меблі й багато іншого. Щоб уникнути будь-яких проблем чи розчарувань, найкраще замовляти за допомогою сервісу EasyXpress.

Чим хороші американські сайти

Онлайн-шопінг у цій країні дуже розвинений. Щодня не лише американці, а й інші громадяни роблять декілька сотень покупок. Серед сайтів є найпопулярніші, де постійно висока кількість відвідувачів. Конкуренція чимала, тому кожен магазин робить усе, аби сподобатися потенційному клієнтові та втримати його, спонукати щось придбати. Такий підхід оцінить будь-який українець.

Кожному сподобається каталог онлайн-гіпермаркету. Американські інтернет-магазини часто мають широку спеціалізацію, хоча є й такі, де продаються тільки окремі категорії товарів. Незалежно від формату, усі вони поєднують у собі велику кількість переваг:

  • широкий та різноманітний асортимент. Якщо потрібен одяг, то буде неважко знайти все необхідне для великої родини, щоб одягнути дорослих і дітей. Те ж саме стосується і взуття. Дуже великий вибір іграшок, текстилю, постільної білизни меблів, девайсів і багато чого іншого;
  • привабливі акційні пропозиції. На деяких сайтах розпродаж проводиться щодня. Майже всі влаштовують їх у вихідні чи на великі свята. Тоді придбати продукцію, яка в Україні коштує дорого, онлайн в США можна дешевше на 50%, а то й більше;
  • зручна система покупки. Деякі ресурси працюють у форматі аукціону. Є й такі, що пропонують продукцію за фіксованою ціною. В будь-якому випадку розібратися в інтерфейсі й зробити замовлення неважко, навіть якщо не володієте англійською досконало;
  • висока якість. Саме в американських магазинах продається багато брендових виробів. Нескладно знайти й останні новинки відомих виробників, адже саме сюди вони надходять першими для продажу.

Онлайн-шопінг в цілому зручний. Дехто вважає, що це невигідно, адже немає можливості доторкнутися до речі, поміряти її. Але кожен виробник має власну сітку розмірів, із якою дуже просто звіритися, щоб не помилитись. Крім того, купуючи в інтернеті, немає потреби стояти в черзі чи відбиватися від настирливих продавців. Це особливо актуально зараз, під час війни, коли багато торговельних точок в Україні зачинені.

Як зробити покупку в американському магазині

Здавалося б, усе просто – достатньо зайти на сайт, вибрати необхідне, сплатити й оформити доставку. Проте відстань відіграє свою роль, і часто виходить, що українці не мають технічної можливості замовити покупки. По-перше, не всі інтернет-магазини США приймають до сплати банківські картки нашої країни. В деяких можна розрахуватися через PayPal, але частіше тільки з акаунтів американців. Також не всюди є доставка в Україну.

Усі ці проблеми допоможе вирішити EasyXpress. Щоб купувати через нього, потрібно зареєструватись на сайті та отримати американську поштову адресу. Вона вказуватиметься в особистому кабінеті. Її потрібно прописати для доставки. Після того, як продавець відправить посилку, вона надійде до офісу компанії. Звідти її перешлють безпосередньо в Україну. Отримати замовлення тут можна самовивозом у Києві або через службу «Нова пошта».

EasyXpress відправляє товари літаком або кораблем. Все залежить від габаритів посилки. Для невеликих відправлень найкраще підходить авіатранспорт, він дуже швидкий. Габаритні посилки відправляють кораблем. В такому випадку доведеться чекати трохи довше. В будь-якому випадку доставка не вийде дуже дорого.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ