Apple

Таємний збір даних користувачів: на Apple подали до суду

Shutterstock

Техногігант ніяк не прокоментував звинувачення

На американську компанію Apple подали до суду через збір даних користувачів без дозволу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

У позові стверджується, що технологічна корпорація збирала дані клієнтів за допомогою застосунків Apple, навіть якщо користувачі змінили свої налаштування відстеження. У iPhone та інших пристроях Apple є налаштування, які нібито дозволяють вимкнути відстеження та обмін інформацією про програму.

Однак, компанія все одно збирає, відстежує і монетизує дані навіть після зміни налаштувань та вимкнення обміну даними. Більшість додатків, від яких корпорація отримує аналітичну інформацію, спільно користуються узгодженими ідентифікаційними номерами, завдяки чому Apple відстежує дії користувача.

"Завдяки своєму поширеному та незаконному бізнесу з відстеження та збору даних Apple знає навіть найінтимніші та потенційно незручні аспекти використання застосунку користувачем – незалежно від того, чи прийме користувач ілюзорну пропозицію Apple зберегти таку діяльність конфіденційною", – йдеться у позові.

Наразі компанія ніяк не прокоментувала цю ситуацію.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть рашисти прослуховувати телефони українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ