самокат Xiaomi

Компанія Xiaomi представила на українському ринку гоночний самокат Mercedes-AMG

24.ua

Відомо коли модель буде доступна для купівлі

Китайська компанія Xiaomi презентувала в Україні "гоночний" електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition, який будо створено у співпраці з командою Mercedes-Benz Formula 1. Про це повідомляє "24 канал".

Прилад може розганятися до 25 км/год, а його заряду вистачає на 45 км. Модель оснащена дисплеєм для постійного контролю за рухом та системою подвійного гальмування. 

Транспорт створено на основі попередньої моделі Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 і має із ним ідентичні характеристики. Потужність його двигуна складає 300 ВАТ. Також самокат має пневматичні шини, які відповідають за поглинання ударів та розкладну конструкцію, завдяки якій його можна легко та швидко скласти для транспортування або зберігання.

Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition з’явиться на українському ринку за ціною 28 тисяч гривень. Придбати його можна буде вже у квітні.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Sony випустить для PlayStation 5 новий шолом віртуальної реальності.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ