Кінь у Москвичі

Москвич замість возу – на Черкащині пенсіонер створив незвичний екотранспорт

скріншот

Чоловік став зіркою і в селі, і в соцмережах

Екотранспорт з однією кінською силою створив пенсіонер на Черкащині. Замість воза –запряг коня до старого "Москвича". Автівку він переобладнав та вирізав всі непотрібні деталі. Тепер чоловік є зіркою і в своєму селі, і в соцмережах. На тест-драйві побували і журналісти "5 каналу". 

Сільськими шляхами чоловік їде за правилами дорожнього руху. Дорогою підвозить усіх охочих. У Петропавлівці візника і його транспорт усі знають і вітають, навіть дітлахи з місцевого садочка. Односельчани називають пенсіонера "дідом-зіркою".

Пан Микола живе сам. Поратися по господарству йому допомагає сусідка Лідія, натомість чоловік завжди підвозить її у справах. Пенсіонерка каже – в кабіні зручніше, ніж було возом: не страшні ні дощ, ні спека, та й сидіння ліпші.

Ідея зробити зі старої автівки гужовий транспорт з'явилася у пенсіонера навесні, коли через постійні дощі їздити возом без накриття стало незручно. "Москвича" придбав у селі, та заходився переробляти. Покращений віз обійшовся у 5 тисяч гривень.

"Як їздить по негоді возом – недобре, думаю, треба щось придумати, робить із воза – багато роботи, і теж думаю, де його взяти, зараз купи брезент або щось, то думаю, візьму готового воза. Я думав, що буде простіше, але не вийшло простіше", – розповідає сам пан Микола. 

Старий "Москвич", причеплений до коня, їде зі швидкістю 7 кілометрів на годину. Микола каже, можна і швидше, але шкодує тварину. Від оригінальної автівки залишив лише частину каркасу.

Покермувати пан Микола дозволив навіть журналістам.

Єдиний недолік такого транспорту, каже пан Микола, це те, що на ньому він не доїде до своїх 5-х дітей, які живуть в інших містах. Їм передає вітання і завжди чекає в гості.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ