В Україні почнуть збирати автомобілі групи Renault

autoznatok.com.ua

Збірка відбуватиметься на заводі, де раніше випускали "Запорожця"

Запорізький автомобільний завод проанонсував початок збірки легкових автомобілів моделей Groupe Renault. Про це повідомляє пресслужба на сайті компанії. 

"Проект реалізується на потужностях у Запоріжжі і стає ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні", – зазначається у повідомленні.

Перед стартом проєкту ЗАЗ провів повне оновлення складальних ліній, аби відповідати міжнародним вимогам якості Groupe Renault.

На заводі розміщуватиметься система Alliance Production Way, що контролюватиме якість виготовлених автівок. 

"Український ринок має для нас високий потенціал завдяки своєму місцю розташування і дедалі більшому інтересу до нових автомобілів. Бренди "зроблено в Україні" будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault", – розповів керівник Groupe Renault Export у регіоні Євразія Макс Міссана.

З 2019 року ЗАЗ не виробляє легкових автомоблів. Минулого року завод випустив машини спецпризначення для виконання функцій пересувного мобільного офісу. Також ЗАЗ спеціалізується на випуску автобусів та вантажівок. 

Раніше 5.UA розповідав, що в Україні зріс попит на купівлю авто. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ