Аероавто

В Ізраїлі створили першу повітряну машину

відкриті джерела

Вона працюватиме на водневому паливі

Ізраїльська компанія Urban Aeronautics спроєктувала прототип літаючої автівки, що може здійматися над землею за допомогою двох корпусних компресорів. Про це повідомляє The Jerusalem Post.
 
Директор компанії Рафі Йоелі зауважив, що зовсім скоро їхній винахід з'явиться і на ринку. Така автівка буде використовуватися у військових та цивільних цілях. Наразі компанія планує працювати над розробкож двох моделей: CityHawk та the Falcon XP.
 
Основою, що забезпечує політ для автівки, є водневні паливні елементи. Ресурс у 60 раз потужніший за енерговиділення у звичайних батареях і втричі вищий від реактивного палива. 
 
За словами видання, таке рішення компанії є і екологічним, оскільки водневий двигун не лишає вуглецового сліду. 
 
Йоелі зауважив, що встановленої ціни та дати випуску машини поки немає. Однак зазначив, що перші моделі будуть дорогими, допоки автомобілі не почнуть масово виготовлятися. 

Раніше в Японії вперше випробували аероавтівку із людиною на борту. До 2023 року компанія планує випустити двомісні аеротаксі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше