Павло Вовк

Голова ОАСК Вовк знову не з'явився на засідання – подробиці

У Вищому антикорупційному суді пояснюють, що не примушують підозрюваного з'явитися до суду

Знову не змогли обрати запобіжного заходу голові Окружного адмінсуду Києва Павлу Вовку. Він вкотре не з'явився на засідання. Про це "5 каналу" повідомили у прес-службі Вищого антикорупційного суду.

Раніше там пояснили, що не примушують підозрюваного з'явитися до суду, бо немає підстав. 

Клопотання стосовно примусового приведення до суду заявляв прокурор. Він наполягав, що голові Окружного адмінсуду Києва повідомили про дату, час та місце судового засідання. Однак той наполягає на відсутності доказів вручення повістки про виклик.

Наступне засідання щодо обрання запобіжного заходу Вовку призначили на 3 лютого. 

Голова Окружного адмінсуду Києва уже понад 3 місяці не з'являється до суду для обрання йому запобіжного заходу. Національне антикорупційне бюро підозрює його у спробі захоплення влади й ухваленні замовних рішень.

Нагадаємо, Павла Вовка підозрюють у спробі захопити державну владу, тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків. Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи, які нібито доводять існування злочинного угруповання. Матеріали охрестили "плівками Вовка".

Зокрема, Павло Вовк проігнорував засідання, які були призначені на 22 і 29 жовтня та 2, 5, 23 листопада, а також назвав повідомлення НАБУ "черговою маніпуляцією і безсовісною брехнею".