Національна опера України
Національна опера України Національна опера України

Жовтнева афіша Національної опери України, попри карантин, багата на концертні програми та камерні вистави

Читайте по-русски
Зважаючи на існуючі обмеження, у період до 31 жовтня театр працюватиме для глядачів 3 рази на тиждень – у четвер, п'ятницю та субботу

Відкриває другий місяць осені балетний концерт "Чайковський Ballet Gala" (1 жовтня).

Також на шанувальників балету в жовтні очікують: "Cantabile Ballet Gala" (8 жовтня), "Вечір сучасної хореографії" (15 жовтня), "Balletissimo Andante" (22 жовтня), "Affrettando Balet Gala" (29 жовтня), 24 жовтня – 2 одноактних балети: "Пахіта" (Л.Мінкус) та "Кармен-сюїта" (Ж. Бізе – Р. Щедрін), 31 жовтня – "Con Spirito Ballet Gala" та "Кармен-сюїта" за участі провідних солістів балетної трупи театру.

Для поціновувачів оперного мистецтва творчий склад театру підготував не менш цікаву програму.

Так, 2 жовтня відбудеться "Bass Gala" за участі кращих басів – Тараса Штонди, Сергія Магери, Володимира Тишкова та Сергія Ковніра. 9 жовтня – "Вечір романсу", 16 жовтня – "Gala de France", 23 жовтня – "Концерт Сусанни Чахоян і Тараса Штонди", 30 жовтня – "Вечір оперних дуетів" за участі провідних солістів оперної сцени театру.

Також в жовтневій афіші 3 опери.

3 жовтня – перлина української класики "Наталка Полтавка" М.Лисенка (Наталка – Тамара Калінкіна, Терпилиха – Анжеліна Швачка, Возний – Сергій Пащук, Виборний – Богдан Тарас, Петро – Сергій Скочеляс, Микола – Олександр Бойко). 10 жовтня – комічна опера "Служниця-пані" Дж.Б.Перголезі (Уберто – Андрій Маслаков, Серпіна – Сусанна Чахоян, Веспоне – Сергій Якубов, партія клавесина – Ліана Косович). 17 жовтня – камерна опера "Моцарт і Сальєрі" М.Римського-Корсакова (Моцарт – Валентин Дитюк, Сальєрі – Тарас Штонда, партія фортепіано – Майя Шляпочник).

Концерти солістів опери будуть проходити у супроводі роялю, а балетні концерти та вистави – під фонограму. Опери, заявлені в жовтневій афіші, будуть проходити у супроводі оркестру.

Зважаючи на існуючі обмеження, у період до 31 жовтня, театр працюватиме для глядачів 3 рази на тиждень - у четвер, п'ятницю та субботу. Детальна афіша найближчих заходів на сайті театру https://opera.com.ua/afisha

Квиткові каси по вул. Володимирській, 50 – працюють. Online-продаж відкрито. На питання стосовно придбання/заміни квитків можна отримати відповідь у квитковому відділі: (044) 235-26-06 або (044) 234-03-53

У зв'язку з імовірними змінами у режимі адаптивного карантину у Києві, Національна опера України відкриває продаж квитків поступово – за два тижні до дати показу вистави. Резерв місць покищо неможливий.

Всі заходи проходитимуть без антракту, з максимальною тривалістю до 80 хвилин, а розміщення глядачів у залі здійснюватиметься відповідно до діючих карантинних вимог.

Незмінним залишаються – обов‘язкове дотримання глядачами маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру необхідно пройти температурний скринінг. З квітами для улюблених артистів теж доведеться зачекати до кращих часів.

Головне, що незмінним залишається бажання Національної опери України радувати своїх глядачів!

Попередній матеріал
"Діти, коли виростуть, мають пам'ятати, що долі тих, хто лежить у Бабиному Яру, є частиною української історії" – Порошенко
Наступний матеріал
Україна змінила правила в'їзду для іноземців на час карантину – що тепер заборонено
Теги:
Loading...