Філарет
Філарет відкриті джерела

Ювілейна академія з нагоди 50-річчя служіння на Київській кафедрі Патріарха Філарета

  • Анонс
Духовний шлях Філарета є прикладом внутрішньої міцності українського народу, незламності духу в боротьбі за незалежність України

У суботу, 19 січня, о 14:15 в ефірі "5 каналу" дивіться "Ювілейну Академію з нагоди 50-річчя служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Філарета". 

Урочистий концерт відбувся 12 травня 2016 року в Національному палаці мистецтв "Україна" з великою промовою Святійшого Патріарха Філарета про своє служіння.

Привітання з ювілеєм Філарет тоді приймав від Президента України, прем’єр-міністра, екс-президентів, єпископату УПЦ Київського Патріархату, представників Церков і релігійних організацій, керуючого Кримською єпархією УПЦ (КП), членів уряду, народних депутатів, очільників та голів обласних, районних та міських державних адміністрацій, представників наукової та творчої інтелігенції, воїнів Збройних Сил України та Національної гвардії, кримських правозахисників та активістів, волонтерів, політичних та громадських діячів з усієї України.

Духовний шлях Святійшого Патріарха Філарета є прикладом внутрішньої міцності Українського народу, незламності духу в боротьбі за незалежність України, збереженні національної самоідентичності.

Тож не пропустіть. "5 канал" пригадає, як це було. Вже цієї суботи, 19 січня, о 14:15.

Попередній матеріал
Ми до цього готуємося: Клімкін розповів про запровадження візового режиму з РФ
Наступний матеріал
"Дитсадки для киян": у Міносвіти прокоментували скандальне рішення
Теги: