Реклама_Пласідо Домінго
Реклама_Пласідо Домінго 5 канал

"Він полетів, але обіцяв повернутися": Пласідо Домінго вперше відвідав Київ

Історична подія відбулася 13 лютого в Палаці "Україна"

Вперше за всю свою блискучу кар'єру Король Опери Пласідо Домінго дав концерт в Києві. Очікувано, що в залі не було жодного вільного місця. Публіка зустрічала і проводжала Метра стоячи.

Концерт Пласідо Домінго пройшов у супроводі Національного симфонічного оркестру України. Диригент – іспанець Хорді Бернас, якого найбільший оперний артист сучасності привіз з собою. Виступ маестро не обійшлося без сюрпризів. Виявилося, що він приїхав в Україну не один, а в супроводі двох оперних дів – Мікаели Оесте (США) і Христини Ополайс (Литва).

Реклама_Пласідо Домінго
Реклама_Пласідо Домінго5 канал

Також на сцену вийшов син Домінго – Пласідо-Молодший, і заспівав дуетом з батьком. У першому відділенні у виконанні теперішньої людини епохи ренесансу в музиці і запрошених сопрано прозвучали шедеври оперної класики Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Жуля Массне, Альфредо Каталані, Арріго Бойто, Умберто Джордано.

Реклама_Пласідо Домінго
Реклама_Пласідо Домінго5 канал

Друге відділення Король Опери почав з пісні "Чорні брови, карі очі", ніж підкорив серця українських глядачів. Цю пісню він присвятив своєму другові Анатолію Солов'яненку. Далі прозвучали фрагменти оперет Франца Легара, Імре Кальмана, Йоганна Штрауса, сарсуели Федеріко Морено Торроба, Херонімо Хіменеса, мюзиклу Леонарда Бернстайна, музика Альваро Каррільо, Армандо Мансанера. Бурхливі овації не змовкає протягом 20 хвилин. Іспанця шість разів викликали на біс. У результаті, концерт тривав три години, замість запланованих двох.

Реклама_Пласідо Домінго
Реклама_Пласідо Домінго5 канал

Пласідо Домінго пробув в Києві всього чотири дні. Однак за цей час він встиг не тільки провести три репетиції, дати грандіозний концерт і кілька інтерв'ю. У День закоханих тенор також відвідав Національну музичну академію ім. П. І. Чайковського, де йому влаштували феєричний прийом. Із порога Пласідо зустріли овації студентів і викладачів, які вигукували "Віват, Маестро!".

Пізніше іспанському тенору урочисто вручили Диплом Почесного професора академії. Співак був щиро зворушений цим жестом і висловив величезну подяку за надану честь.

Реклама_Пласідо Домінго
Реклама_Пласідо Домінго5 канал

Зірковий оперний виконавець був вражений теплотою, з якою зустріли його в Україні. Він пообіцяв – знову повернеться до Києва. Співак зізнався, що хоче краще розглянути місто і, можливо, виступити в якості диригента і взяти участь у виконанні української опери.

Фотографії Геннадія Мінченка. 

Попередній матеріал
Шлях на Еверест закрили: стали відомі причини
Наступний матеріал
На Москву: в "Укрзалізниці" назвали найприбутковіший міжнародний потяг
Loading...