Майкл Джексон (триб'ют-шоу)
Майкл Джексон (триб'ют-шоу) 5.ua

Триб'ют-шоу Майкла Джексона в Києві – повне занурення в легенду

Читайте по-русски
На киян та гостей столиці чекає шоу-програма єдиного офіційного двійника легендарного Майкла Джексона – Sergio Cortes

Пані та панове!

В Києві відбудеться дійсно унікальна подія, що не має аналогів в світі: шоу-програма єдиного офіційного двійника легендарного Майкла Джексона Sergio Cortes.

Sergio Cortes відомий іспанський артист, імперсонатор легендарного і всіма улюбленого Майкла Джексона. Це єдиний офіційний двійник легендарного артиста, який працював разом із легендою.

Серхіо і Майкл були знайомі за життя легендарного артиста, а сам Серхіо нерідко виступав в ролі дублера короля поп-сцени.

Майкл Джексон (триб'ют-шоу)
Майкл Джексон (триб'ют-шоу)5.ua

Шоу від Sergio Cortes кардинально відрізняється від всіх альтернативних триб'ют-шоу короля поп-сцени саме завдяки абсолютно ідентичною зовнішності артиста, а також унікальному подібністю голосу, який без сумнівів, викличе справжні "мурашки" навіть у найвибагливішого глядача. Що вже казати про хореографію, костюми, і, звичайно, живий звук.

Ви поринете з головою у справжню "джексонівську" атмосферу. Ідентична зовнішність, ідентичний живий голос, оригінальні костюми повне занурення в світ легендарного Майкла Джексона.

Ви можете переконатися в цьому самі і зануритися в світ безсмертної легенди, приголомшливу атмосферу унікального триб'ют-шоу легендарного Майкла Джексона.

28 лютого, Жовтневий палац. Початок 19.00

Попередній матеріал
"Санкції є єдиним механізмом утримувати Путіна за столом переговорів" – Порошенко
Наступний матеріал
Зеленський доручив створити при Кабміні Оперативний штаб із запобігання поширенню коронавірусу
Loading...