Дніпровський пост-2021
Дніпровський пост-2021 bloggers.dp.ua

Про розвиток міст, медіаграмотність та безпеку соцмереж: фестиваль блогерів "Дніпровський пост-2021" об'єднає лідерів думок (оновлено)

Читайте по-русски
Дніпро ініціює зустріч представників блогів про українські міста. Як живуть міста, як впливають на середовища їх креативні та культурні програми? Як розвиваються та діють міські блоги? SMART-місто та soft skills - які технології впливають на життя сучасних мешканців?

V Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост 2021" відбудеться 25–26 вересня 2021 року в місті Дніпро.

Вже підтвердили свою участь більше 70 учасників із різних міст України. Традиційно на фест збираються відомі українські блогери, медійники, журналісти та експерти.

5-й – ювілейний – фестиваль "Дніпровський пост" розширив свою географію та сфери компетенції.

До відомої когорти Facebook-блогерів долучаться молоді колеги з Instagram, Tik-Tok та Youtube. Як завжди фестиваль буде соціально-орієнтованим, участь у всіх локаціях та заходах буде безкоштовною.

Традиційно організаторами фестивалю виступають:

 • "Культурна столиця",
 • Креативна агенція Yuccie
 • Дніпровська міська рада

Фестивальні заходи розпочнуться 22 вересня із залучення зацікавлених користувачів соціальних мереж до участі у фесті. Зокрема, будуть організовані тематичні конкурси, дискусії, соціальні інформаційно–освітні програми.

У фіналі 25-26 вересня відбудуться заходи фестивалю online та наживо у трьох основних локаціях міста Дніпро:

 • Центральний парк культури ім. Т. Г. Шевченка
 • Концерт–хол Bubamare
 • Creative state of Dnipro

Велику увагу на фестивалі–2021 буде приділено Новим технологіям, культурному та креативному розвитку міст, безпеці користування соціальними мережами та можливості освіти, маркетингу, бізнесу в соціальних мережах.

"Головна ідея цього року – зібрати людей – фахівців, експертів, блогерів – які пишуть, творять і складають відповідний продукт щодо креативного розвитку міст. Пандемія внесла зміни в наше суспільне життя. І сьогодні відбувається фактично нова технологічна революція. Якщо технології змінюються дуже швидко, то людина, здається, навіть не встигає опановувати тих нових обставин, у яких живе. І саме для цього ми збираємо лідерів думок – блогерів, кліпмейкерів – які фактично формують певну суспільну думку серед своїх підписників, а це величезна кількість людей. Ми ставимо одне з перших питань – це креативні міста, люди та блоги: тобто як міста змінюються, як вони змінюються в Європі і світі, як вони змінюються в Україні і чого ми маємо навчитися, щоб бути успішними і щасливими в нових містах", – розповідає Руслан Анфілов, голова Ліги блогерів, директор Всеукраїнського фестивалю блогерів "Дніпровський пост".

Вперше в Україні Дніпро ініціює зустріч представників блогів про українські міста. Як живуть сучасні міста, як впливають на середовища креативні та культурні програми міст? Як розвиваються та діють сучасні міські блоги? SMART-місто та soft skills – які технології впливають на життя сучасних мешканців? Новий транспорт від електрокарів до самокатів, нові технології та можливості. Все це у міських блогах.

Дніпро запропонує учасникам фестивалю три креативні екскурсійні програми: пішу, на велосипедах, на самокатах, аби наочно поглянути як змінюється Дніпро – культурна столиця.

"Це один із постковідних заходів, тому що дуже велика частина людей уже вакцинувалася. Ми вживатимемо заходів карантинних, але все-таки це можливість зустрітися офлайн. Це можливість походити містом. Ми плануємо поїздити і походити, і потім скласти відповідне враження зі всіма учасниками щодо того, як же міста змінюються, як змінюються люди, як змінюються блоги", – додає пан Анфілов.

Тематика фестивалю направлена на висвітлення сучасних видів блогерства в умовах культурного розвитку сучасного креативного міста.

Основна увага фестивалю 2021 року – Блоги про місто. Наші міста настільки швидко змінюються, що мешканці не встигають слідкувати за всіма змінами. Нова технологічна революція привнесла тисячі нових інструментів, достеменно змінивши життя людини у місті. Світові міста приділяють величезну увагу нових елементам розвитку SMART-city, мешканці все більше уваги приділяють креативному розвитку, соціальним аспектам будь-якої діяльності, екологічності та толерантності.

Найшвидше інформацію мешканці отримують з блогів. Питання довіри до блогерів, урегулювання їх діяльності потребує такої ж уваги як питання безпечного користування Інтернетом та отримання навичок медіаграмотності, критичного мислення та вміння толерантності. Саме про це "Дніпровський пост 2021": про розвиток міст, нові види блогерства, медіаграмотність та безпеку соціальних мереж. Велика кількість соціальних та інформаційно–освітніх тематик та заходів станут акцентами фестивалю 2021 року.

Особлива увага буде приділена безпечному користуванню соціальними мережами дітьми та молоддю. Оскільки саме молоді люди найбільше користуються соціальними мережами та активно беруть участь у створенні контенту. Велика увага приділятиметься розвитку теми Дніпра, як культурної столиці.

"Інформаційно–освітній культурний проект "Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост 2021" має на меті зміцнення іміджу міста Дніпро як культурної столиці України через мережу блогерів, інфлюенсерів, трендмейкерів, сприяти поширенню професійних стандартів журналістики і протидії неправдивої інформації в мережі Інтернет.

Заходи фестивалю спрямовані на популяризацію цікавого змістовного культурного контенту в соціальних мережах та підвищення обізнаності щодо протидії неправдивій фейковій інформації.

За словами директора фестивалю, очікується, що захід відвідає близько 70 лідерів думок із різних куточків України. Із нетерпінням чекаємо виступів, дискусій та майстер-класів!

Блогери у Facebook:

 • Татуся Бо
 • Богдан Буткевич
 • Марина Данилюк-Ярмолаєва
 • Павло Казарін
 • Денис Казанський
 • Богдан Процишин

Кумири українських підлітків:

 • Ten Yujin (6.1 млн Тік-Ток)
 • Ліза Найс (2.2 млн Тік-Ток, Інстаграм)
 • LEON (1.1 млн Тік-Ток)

Про бізнес та креативний розвиток міст, нові технології та навички для сучасної людини у місті обговорюватимуть:

 • Засновник Медіакорпорації РІА: Олександр Човган та головний редактор Вадим Павлов,
 • Засновник компанії Dron.ua Валерій Яковенко
 • Засновник "Текстіл-контакт" Олександр Соколовський
 • Андрі́й Здесе́нко, президент корпорації "Біосфера", власник компанії Charisma Fashion Group та співзасновник мережі ресторанів Vapiano.

Також суттєвою родзинкою стануть міжнародні експерти.

Візьмуть участь у фестивалі в Дніпрі експерти Представництва Євросоюзу в Україні, керівник проєктів у державному секторі компанії Microsoft Україна Євген Кагановський.

Приєднаються до обговорень online:

 • Fred Sitbon – експерт компанії Microsoft ініціативи SMART CITY по країнам Центральної та Східної Європи, віцемер міста Аньєр-сюр-Сен (Франція)
 • Ruthy Kaidar – директор напрямку стартапів охорони здоров’я по країнам Центральної та Східної Європи, (Ізраїль)
Попередній матеріал
Польща розмістить 250 танків на кордоні з Білоруссю – причина
Наступний матеріал
Чотири регіони невдовзі можуть перейти в "червону" зону
Теги:
Loading...