Платформа комунікацій TaxConnectionsDay-2019
Платформа комунікацій TaxConnectionsDay-2019 Афіша фестивалю

Платформа комунікацій TaxConnectionsDay-2019: у Києві відбудеться професійний та нетиповий івент на податкову тематику

  Читайте по-русски
  Місцем зустрічі цьогоріч було обрано готель Хрещатик

  Вже вдруге в Києві відбудеться івент – Платформа комунікацій TaxConnectionsDay-2019. Захід запланований на 31 жовтня і цього разу він матиме нетиповий для форумів формат.

  Місцем зустрічі цьогоріч було обрано готель Хрещатик.

  Організатори стверджують, що основна ідея заходу – дати учасникам максимальну кількість чітких практичних рекомендацій, інсайтів та рішень, що в результаті стане потужним поштовхом для їх професійного розвитку.

  Лідер проєктної команди заходу Петро Кричун стверджує, що цього разу організатори спробують реалізувати новий формат івенту – потокові виступи експертів протягом цілого дня.

  Слід зазначити, що організатором виступило #CommunityofExpertsandBusinessProfessionals – спільнота експертів та професіоналів бізнесу, створена за ініціативою групою фахівців у грудні 2018 року. Це відкрите співтовариство для професіоналів і експертів в бізнесі, податки, обліку, аудиті, право, фінансах, менеджменті і бізнес-адміністрування, а також в IT, маркетингу, SMM, продажах, HR, проєктному менеджменті, інвестуванні, підприємництві тощо.

  "Цей новий для країни соціально-професійний рух орієнтований на розвиток своїх членів, їх професійний захист, створення колективних бізнес-проєктів, фінансування та супровід бізнес-проектів інших команд", – стверджують у спільноті.

  На думку організаторів, цей захід буде потрібним для осіб, зацікавлених у розвитку та пошуку професійних відповідей на теми оподаткування фахівців. Тих, хто відчуває потребу у тому, щоб бути учасником професійної спільноти, спілкуватися із соратниками та будувати свою професійну мережу контактів та підтримки.

  Тож до участі запрошуються фінансові директори та головні бухгалтери, юристи та адвокати, які спеціалізуються на темі заходу, такс-менеджери, аудитори, податкові консультанти, управлінці, підприємці, бізнесмени та інші спеціалісти, не байдужі до оподаткування в Україні.

  Програмою передбачено близько 25 виступів відомих в Україні експертів на різноманітну податкову тематику – від перспективи реформування податкової системи України, до реальних практичних кейсів, дослідження сучасної практики адміністрування податків в Україні та тенденцій в міжнародному оподаткування та оптимізацій. Виступ кожного спікера триватиме лише 12 хвилин.

  "Ми створюємо простір, в якому буде поєднуватися інтенсивне навчання, розвиток, обмін досвідом та формуватиметься спільнота із власним мікрокліматом. Комунікації та спілкування – основа нашого проєкту. Я більше ніж впевнений, що з року в рік нам вдаватиметься збирати все більше зацікавлених людей, а формат заходу буде розвиватися та динамічно змінюватися. А ще я дуже вдячний десяткам помітних в країні компаній, які відчули цінність нового формату заходу та підтримали його реалізацію. TaxConnectionsDay-2019 – перший комерційний, але головне – професійно орієнтований проєкт спільноти експертів. І далі будуть інші проєкти", – наголосив Петро Кричун.

  Генеральним інформаційним партнером заходу, який відбудеться 31 жовтня 2019 року, є "5 канал".

  Попередній матеріал
  Для цього знадобилися роки: у Google розробили квантовий суперкомп'ютер
  Наступний матеріал
  За гроші обстрілював Щастя: на Луганщині контррозвідка затримала терориста "ЛНР"
  Теги: