Президентський оркестр
Президентський оркестр відкриті джерела

Оркестр при свічах – романтика зимового вечора

Казкова зима, чарівна атмосфера, свічки і геніальні творіння чекають на вас у Будинку художника вже 20 січня. Початок о 19:00

"Оркестр при свічах" – концерт, складений з перлин слухацьких симпатій, відбудеться 20 січня у Центральному Будинку художника.

"Маленька нічна серенада" Моцарта і "Шербурські парасольки" Мішеля Леграна, "Лібертанго" Астора Пяццолли, "Угорський танець № 5" Брамса і музика з кінофільму "Чоловік і жінка" Френсіса Лея, та багато інших творів – чудовий і яскравий музичний коктейль!

У концерті беруть участь провідні українські музиканти – Національний президентський оркестр. Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів. 

Оркестр при свічах
Оркестр при свічахвідкриті джерела

Художній керівник та головний диригент оркестру – Народний артист України Анатолій Молотай, диригент концерту – заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарев.

Подаруйте піднесений настрій собі і тим, кого любите! Музиканти створять неповторну романтичну атмосферу, яка залишиться у вашій пам’яті теплим спогадом, адже музика у виконанні майстрів підкреслює неповторність найкращих моментів нашого життя!

Чекаємо Вас на романтичному вечорі при свічах з найкращими українськими музикантами! Не прогавте. Вже 20 січня у столичному Будинку художника. Початок о 19:00. 

Президентський оркестр
Президентський оркестрвідкриті джерела

Попередній матеріал
В Україні запрацював проект "муніципальна няня"
Наступний матеріал
У Тернополі майструють найбільшу в Україні різдвяну шопку: коли приходити по святкову атмосферу