.
. Національна опера України

Опера Верді й українсько-італійська постановка "Данте": чим Національна опера України у вересні дивуватиме глядачів

Читайте по-русски
Вереснева афіша Національної опери України багата на знакові події, найяскравішими з яких можна назвати бенефіси до ювілеїв Анжеліни Швачки, Вікторії Ченської та Миколи Дядюри

А ще, крім різноманітного поточного репертуару з кращих зразків світової та української класики, відбудеться третій показ світової прем’єри балету "Данте".

.
.Національна опера України
.
.Національна опера України
  • 29 вересня – Густав Малер. Симфонія № 2 (c-moll) "Воскресіння". Один з найулюбленіших творів головного диригента Національної опери України Миколи Дядюри. Тож не дивно, що саме його Маестро обрав для свого бенефісу, приуроченого до ювілею митця. https://opera.com.ua/persons/kerivnictvo-hudozhnie-kerivnictvo/dyadyura-mikola
.
.Національна опера України

Також у вересневому репертуарі театру третій показ світової прем’єри балету "Данте" (25 вересня).

Балетмейстер-постановник та автор лібрето – Ярослав Іваненко, диригент-постановник – Олексій Баклан, відеосценографи – Давіде Брокколі та Лівіо Савіні (Італія), сценограф – Станіслав Петровський, художник костюмів – Ганна Іпатьєва, координатор міжнародної участі в проєкті – Нікола Франко Баллоні).

У постановці використані фрагменти творів Ріхарда Вагнера, Антоніна Дворжака, сучасна музика духовника православної ассирійської громади у Грузії, схіархімандрита Серафіма (Біт-Харібі) та частини з симфоній знаменитого італійського композитора Еціо Боссо (Ezio Bosso, 1971-2020).

А відеосценографія, створена італійськими візуальними дизайнерами, надає виставі додатковий вимір: за допомогою провідних сучасних відеотехнологій і спецефектів глядач опиняється разом із Данте та його коханою Беатріче то в чарівній атмосфері середньовічної Флоренції, то в потойбічному світі – в містичних дантових колах Пекла та Раю.

Сучасна балетна постановка Національної опери України, реалізована спільно з Посольством Італії в Україні та Італійським інститутом культури в Україні, офіційно увійшла до всесвітньої мистецької програми "Dante 700 nel mondo" ("Данте 700 у світі").

Важливо! Квитки надходять у продаж поступово – за два тижні до заявленої дати вистави. Національна опера України, насамперед, турбується про своїх шанувальників, тому і ввела ці невеличкі обмеження в часі придбання квитків. І це виключно для того, щоб глядачі не мали проблем з переносами вистав, або поверненням квитків. Ми всі живемо в карантинному просторі і ситуація з переходом з однієї карантинної зони в іншу, на превеликий жаль, непердбачувана.

В репертуарі театру можливі зміни – слідкуйте за афішею https://opera.com.ua/afisha.

Відповідно до діючих карантинних вимог поки незмінними залишаються – обов‘язкове дотримання глядачами маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру необхідно пройти температурний скринінг.

Національна опера України завжди рада своїм глядачам!

Попередній матеріал
У трьох областях України збільшений показник госпіталізацій COVID-хворих
Наступний матеріал
У МОЗ роз'яснили, за яких умов освітяни йтимуть на дистанційне навчання
Теги:
Loading...