.
. http://inlviv.in.ua

Національна філармонія України запрошує на онлайн-концерти

  Читайте по-русски
  У програмі звучатимуть твори Aстора П’яццолли, Aнхеля Вільйольдо, Єжи Петерсбурського, Герардо Родрігеса та Рішара Гальяно в аранжуванні українського композитора, диригента і баяніста В’ячеслава Самофалова

  27 травня, у середу, о 20.00 у Колонному залі імені Миколи Лисенка солісти Національної філармонії України, народний артист України, баяніст В’ячеслав Самофалов та лауреат міжнародних конкурсів, піаністка Марія Віхляєва подарують вечір танго.

  Відомо, що аргентинський композитор-класик ХХ ст. та бандонеоніст Астор П’яццолла оновив "старе" танго та створив власне, що дозволило танго звучати зі сцени філармонії.

  Цього вечора окрім всесвітньо відомої музики П’яццолли та Гальяно, зокрема, можна почути й легендарне танго "Та остання неділя". Польський піаніст, диригент і композитор Єжи Петерcбурський, якому цьогоріч було би 125 років, створив цей шлягер 1935-го.

  У програмі концерту звучатимуть популярні твори Aстора П’яццолли, Aнхеля Вільйольдо, Єжи Петерсбурського, Герардо Родрігеса та Рішара Гальяно в аранжуванні українського композитора, диригента і баяніста В’ячеслава Самофалова:

  • Aстор П’яццолла: Прощай, Ноніно (Adios Nonino), Фугата (Fugata) сюїти "Сильфіда та Ундіна", Самотність (Soledad) сюїти "Сильфіда та Ундіна", Miлонга Янгола (Milonga del Angel) сюїти "Янгол", Смерть Янгола (La muerte del Angel) сюїти "Янгол"
  • Aнхель Вільйольдо: Кукурудзяне зернятко (El Сhoclo).
  • Єжи Петерсбурський: "Та остання неділя" (To ostatnia niedziela).
  • Aстор П’яццолла: Мрії (Los Suenos).
  • Герардо Родрігес: Кумпарсіта (La Сumparsita).
  • Aстор П’яццолла: Прощавай, Париж (Chau Paris), Забуття (Oblivion), Лібертанго (Libertango).
  • Рішар Гальяно: Танго для Клода (Tango pour Claude).

  Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції?

  Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн-трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду онлайн-трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуці, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

  Попередній матеріал
  На Тернопільщині 90-річна жінка одужала від COVID-19
  Наступний матеріал
  "Патріоте, дій!": до Дня вишиванки фонд "Повернись живим" організував благодійний флешмоб
  Loading...