Найкращий лайфхак цього літа: як безкоштовно подорожувати до Ізраїлю

Тагліт
Якщо ви досі не обрали, куди варто вирушити цього літа… то ви щойно обрали, куди варто вирушити цього літа! Подорож, що "на повну" насичена неповторними моментами – освітній проект "Тагліт"

Літня спека до нас все ближче, тож зараз найкращий час, аби почати планувати свій відпочинок. Наприклад – вирушити у подорож. Ідеальний варіант – щоб і мільйонів на вітер не викидати, і захоплюючих вражень набратись на кілька років вперед. Тут би зітхнути сумно, хіба ж так буває… Однак, відставити невмотивовану печаль, майбутній солдат туристичного фронту – буває, ще й як!

Зараз 5.UA розповість, як вирушити до сонячного Ізраїлю, не витративши по суті ані ко-пій-ки.

Знайомтесь: освітній проект "Тагліт". Це безкоштовна освітня 10-денна поїздка до Ізраїлю. Учасники проекту ознайомлюються з місцями, що пов'язані з історією єврейського народу і пам'ятками країни. Подорож сплановано таким чином, що дізнатися і побачити Ізраїль з різних сторін: від півночі до півдня, від Дана до Ейлата, від Голанських висот до Мертвого моря, від Стіни плачу до тель-авівських нічних пабів.

Тагліт

Але є важливий аспект – тур створений спеціально для молоді, що має єврейське походження. Мета проекту – залучити до єврейської історії та спадщини, підтримати і розвинути єврейську самосвідомість, познайомити з життям сучасної Землі Обітованої.

Тагліт

Отже, якщо: вам від 18 до 26 років, і ви маєте безпосереднє відношення до єврейства (хоча б на чверть – достатньо, щоб бабуся чи дідусь були євреями), то головне питання – чому валізи й досі не зібрані?

Детальніше дізнатися про вимоги до учасників можна за цим посиланням. Подати заявку на участь в освітньому проекті-подорож "Тагліт" можна ТУТ. Найближча поїздка відбудеться вже цього літа.

Тагліт

Докладніше про "по суті ні копійки". Коли із підготовкою необхідних документів буде покінчено, а з цим допоможуть організатори, ви сплачуєте $55 застави (підтвердження поїздки та збір оформлення). Але, і це важливо, 50$ депозиту обов'язково повертається вам назад після подорожі, а $5 – йде на депозитний переказ.

При цьому, єврейські громади та уряд Ізраїлю оплачують мандрівникам "Тагліта": переліт туди і назад, готель зі сніданками та вечерями (а ще буде ночівля в бедуїнському селищі), транспорт і екскурсійний супровід, розваги, охорону, страховку і багато чого ще.

Тагліт

Є підозра, що до цього місця у тексті вже особливо ніхто і не дочитує, щосили вивчаючи генеалогічне дерево сім'ї… Але якщо ще залишилися сумніви, можливо їх розвіють відгуки тих, хто нещодавно сам повернувся з цієї поїздки.

"Я дуже рада, що в нашу динамічну і таку, що здається нескінченною :) тусовочно-екскурсійно-туристичну програму мадрихи і гід (або той, хто складав все це?) зуміли органічно вплести серйозні розповіді про культуру, традиції, історію єврейського народу, відвідування знакових і значущих місць, лекції на серйозні теми. Постійно було поєднання тусовочних і серйозних заходів", – Шило Аня.

"Ізраїль для мене виявився місцем, де я відчувала себе гармонійно, щиро говорила про свої почуття і раділа кожній хвилині тут і зараз. Не передати, як я вдячна організаторам за шанс почути, побачити, пізнати те, про що не думала і не знала до цих пір", – Марія Зінченко.

Тагліт

Якщо ви досі не обрали, куди варто вирушити цього літа… то ви щойно обрали, куди варто вирушити цього літа! Заповнюйте заявку і насолоджуйтеся подорожжю, що "на повну" насичена неповторними моментами.

Попередній матеріал
Да Вінчі на страусиному яйці: польський художник вже 10 років вражає світ унікальними писанками
Наступний матеріал
За лаштунками ЧАЕС: як будували "Укриття-2" та чому воно досі не захищає від радіації
Теги:
Loading...