Найкращий лайфхак цього літа: як безкоштовно подорожувати до Ізраїлю

Якщо ви досі не обрали, куди варто вирушити цього літа… то ви щойно обрали, куди варто вирушити цього літа! Подорож, що "на повну" насичена неповторними моментами – освітній проект "Тагліт"

Літня спека до нас все ближче, тож зараз найкращий час, аби почати планувати свій відпочинок. Наприклад – вирушити у подорож. Ідеальний варіант – щоб і мільйонів на вітер не викидати, і захоплюючих вражень набратись на кілька років вперед. Тут би зітхнути сумно, хіба ж так буває… Однак, відставити невмотивовану печаль, майбутній солдат туристичного фронту – буває, ще й як!

Зараз 5.UA розповість, як вирушити до сонячного Ізраїлю, не витративши по суті ані ко-пій-ки.

Знайомтесь: освітній проект "Тагліт". Це безкоштовна освітня 10-денна поїздка до Ізраїлю. Учасники проекту ознайомлюються з місцями, що пов'язані з історією єврейського народу і пам'ятками країни. Подорож сплановано таким чином, що дізнатися і побачити Ізраїль з різних сторін: від півночі до півдня, від Дана до Ейлата, від Голанських висот до Мертвого моря, від Стіни плачу до тель-авівських нічних пабів.

Але є важливий аспект – тур створений спеціально для молоді, що має єврейське походження. Мета проекту – залучити до єврейської історії та спадщини, підтримати і розвинути єврейську самосвідомість, познайомити з життям сучасної Землі Обітованої.

Отже, якщо: вам від 18 до 26 років, і ви маєте безпосереднє відношення до єврейства (хоча б на чверть – достатньо, щоб бабуся чи дідусь були євреями), то головне питання – чому валізи й досі не зібрані?

Детальніше дізнатися про вимоги до учасників можна за цим посиланням. Подати заявку на участь в освітньому проекті-подорож "Тагліт" можна ТУТ. Найближча поїздка відбудеться вже цього літа.

Докладніше про "по суті ні копійки". Коли із підготовкою необхідних документів буде покінчено, а з цим допоможуть організатори, ви сплачуєте $55 застави (підтвердження поїздки та збір оформлення). Але, і це важливо, 50$ депозиту обов'язково повертається вам назад після подорожі, а $5 – йде на депозитний переказ.

При цьому, єврейські громади та уряд Ізраїлю оплачують мандрівникам "Тагліта": переліт туди і назад, готель зі сніданками та вечерями (а ще буде ночівля в бедуїнському селищі), транспорт і екскурсійний супровід, розваги, охорону, страховку і багато чого ще.

Є підозра, що до цього місця у тексті вже особливо ніхто і не дочитує, щосили вивчаючи генеалогічне дерево сім'ї… Але якщо ще залишилися сумніви, можливо їх розвіють відгуки тих, хто нещодавно сам повернувся з цієї поїздки.

"Я дуже рада, що в нашу динамічну і таку, що здається нескінченною :) тусовочно-екскурсійно-туристичну програму мадрихи і гід (або той, хто складав все це?) зуміли органічно вплести серйозні розповіді про культуру, традиції, історію єврейського народу, відвідування знакових і значущих місць, лекції на серйозні теми. Постійно було поєднання тусовочних і серйозних заходів", – Шило Аня.

"Ізраїль для мене виявився місцем, де я відчувала себе гармонійно, щиро говорила про свої почуття і раділа кожній хвилині тут і зараз. Не передати, як я вдячна організаторам за шанс почути, побачити, пізнати те, про що не думала і не знала до цих пір", – Марія Зінченко.

Якщо ви досі не обрали, куди варто вирушити цього літа… то ви щойно обрали, куди варто вирушити цього літа! Заповнюйте заявку і насолоджуйтеся подорожжю, що "на повну" насичена неповторними моментами.

Попередній матеріал
Да Вінчі на страусиному яйці: польський художник вже 10 років вражає світ унікальними писанками
Наступний матеріал
За лаштунками ЧАЕС: як будували "Укриття-2" та чому воно досі не захищає від радіації
Теги: