Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи 5 канал

Майстри ілюзії і оркестр: весняне магічне шоу для дітей і дорослих

Унікальний концерт "Майстри ілюзії і оркестр" проекту Класика Плюс відбудеться 2 березня в Будинку художника

У програмі беруть участь провідні українські музиканти – Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету Narnia і танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту – фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт зібрав повний аншлаг. Програма сатала ще цікавішою і різноманітнішою. Організатори запрошують усіх зустріти весну і прекрасно провести час!

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

The Magic Family. Це визнані артисти оригінального жанру, творчість яких високо оцінений в Україні і за кордоном, – дует "Формула любові" (Михайло і Наталія Жаворонкова) і їх син, молодий талановитий ілюзіоніст Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні чудеса, від яких перехоплює подих. Вони працюють в жанрі сценічної і інтерактивної салонної магії, поєднують кращі традиції з новітніми світовими трендами.

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

Музична програма – перлини класичної і джазової музики у виконанні музикантів Президентського оркестру – є невід'ємною частиною творчого задуму. Діти і дорослі почують відому музику, посилену магічними виступами! Колектив був створений у 1991 році. З тих пір музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями і грали музику різних напрямків. Це професіонали високої якості, які завжди відкриті для творчих експериментів. Художній керівник і головний диригент оркестру – народний артист України Анатолій Молотай, диригент – Максим Гусак.

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

Степ-шоу балет Narnia – дворазові чемпіони світу та Європи з ірландських танців, колектив, який одним з перших об'єднав ірландський степ з сучасною хореографією. Балет здійснює синтез різних стилів і напрямків від традиційного ірландського танцю до джазового, від сучасного хіп-хопу і R & B до класичних постановок. Його керівник, Віктор Бідний – чемпіон світу 2013 року з ірландських танців і суддя міжнародного класу ADCRG з ірландських танців. А крім того – актор, режисер, каскадер, хореограф.

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

Проект Класика Плюс – це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів, буде об'єднана з номерами кращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти вчаться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконуються в тому, що краса і любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов'ю до музики і дітей, враховують поради провідних фахівців і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна віднести не тільки до розважальним, а й до виховних заходів!

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

Тому, 2 березня вас чекає чудове і добре шоу в супроводі чарівної музики, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що чудеса існують!

2 березня, початок о 13:00, Будинок художника

Квитки http://bit.ly/maistry_iliuzii_ta_orkestr

Сайт організатора http://muzsad.com.ua/

Подія в фб https://www.facebook.com/events/362789090969368/

Реклама_ілюзіоністи
Реклама_ілюзіоністи5 канал

Попередній матеріал
У МОЗ пояснили, проти яких захворювань дорослим необхідно робити щеплення
Наступний матеріал
Грошові перекази в Україну: з якої країни надійшло найбільше коштів у 2018-му
Loading...