"Ліга сильних"
"Ліга сильних" відкриті джерела

“Ліга Сильних” та КМДА спільно працюватимуть над впровадженням безбар’єрності в столиці

  Читайте по-русски
  Експерти громадської спілки "Ліга Сильних" проаналізують документи та підготують рекомендації, що потрібно доопрацювати в частині забезпечення доступності

  У Києві пройшов перший проєктний семінар "Впровадження безбар’єрності та доступності у Києві: перспективи та виклики на друге півріччя 2024 року". Представники департаментів Київської міської державної адміністрації представили звіти та плани щодо імплементації елементів безбар’єрності в міські цільові програми. Експерти громадської спілки "Ліга Сильних" проаналізують документи та підготують рекомендації, що потрібно доопрацювати в частині забезпечення доступності. Про це повідомила виконавча директорка громадської спілки "Ліга Сильних" Дар’я Сидоренко.

  "Питання доступності – це питання комфорту та якості життя у столиці. Це питання можливості жити у Києві через 10-20-30 років. Це питання допомоги людям, які зараз захищають нас і можуть повернутися пораненнями. Спільно працюємо над тим, аби столиця України була доступною та безбар’єрною. Для працівників КМДА вже провели курс з безбарʼєрності. Наступне – проведемо аналіз завдань, які закладені у планах структурних підрозділів для реалізації безбарʼєрності. Необхідно, щоб вони відповідали вимогам державних будівельних норм та засадам доступності. Щоб в подальшому втілювати їх в життя", – зазначила виконавча директорка громадської спілки "Ліга Сильних" Дар’я Сидоренко.

  Під час заходу представники департаментів КМДА презентували результати роботи з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні за 2023–2024 роки на період до 2030 року у місті Києві. Обговорили плани, щоб скоординувати свої дії на друге півріччя 2024 року. Акцент робили на сферах охорони здоров’я, соціального захисту та ветеранської політики, транспортної та житлово-комунальної інфраструктури, розвитку зелених зон і цифрової доступності.

  Громадська спілка "Ліга Сильних" проаналізує представлені документи та надасть рекомендації, що потрібно доопрацювати в частині забезпечення доступності.

  "Наша мета – створити в Києві середовище, де кожному жителю буде комфортно. Зараз українське суспільство відходить від того, що безбарʼєрність – це лише про відсутність фізичних перешкод у вигляді облаштування пандусів та підіймачів. Це набагато ширше поняття, що стосується кожного. Зрештою, для кожної людини мають бути створені належні умови, щоб вона могла користуватися послугами й інфраструктурою безперешкодно", – сказала заступниця голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень та відповідальна за впровадження безбар’єрності в Києві Марина Хонда.

  Нагадаємо, громадська спілка "Ліга Сильних" провелакурс по безбар’єрності для працівників Київської міської державної адміністрації та комунальних підприємств столиці. Курс був спрямований на те, щоб навчити посадовців та працівників комунальних підприємств робити об’єкти у місті доступними для людей з інвалідністю.

  Попередній матеріал
  рф знищила майже всю теплогенерацію в Україні – Зеленський
  Наступний матеріал
  Британія виділила 180 млн доларів на зміцнення енергосистеми України
  Теги:
  Loading...