Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

HR Pro Awards 2021: у номінації "Навчання та розвиток" перемогла "Метінвест політехніка"

  Читайте по-русски
  На першій щорічній премії HR Pro Awards свої проекти презентували компанії з 15 різних галузей, які працюють в Україні

  У Києві відбулася церемонія нагородження переможців престижної премії HR Pro Awards 2021, якою відзначають кращі досягнення бізнесу та окремих фахівців, що працюють із персоналом. Визнання експертів і перемогу в номінації "Навчання і розвиток" здобув перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест політехніка", повідомляє пресслужба закладу.

  Церемонія вручення Всеукраїнської щорічної Премії HR Pro Awards в 2021 році відбувалася вперше. Організатором є Українська асоціація HR-професіоналів HR Pro. Головна мета нагороди – визнання командних та особистих досягнень представників професії, що сприяють підвищенню рівня професійних практик, що існують в Україні.

  На першій щорічній премії HR Pro Awards свої проєкти презентували компанії з 15 різних галузей. Експертами виступили понад 50 представників HR-сфери із міжнародною профільною освітою з усієї країни.

  Проєкти компанії "Метінвест" узяли участь у чотирьох номінаціях, у двох із яких здобули абсолютну перемогу. Зокрема, в номінації "Навчання і розвиток" І місце здобув недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест політехніка".

  Навчальний заклад відчинить двері для студентів у вересні 2022-го. Для цього вже зібрано висококваліфікованих викладачів, розроблено сучасні освітні програми, отримані необхідні ліцензії МОН на 310 бакалаврів і на 240 магістрів. Студентів навчатимуть за дев'ятьма спеціальностями – освітній процес відбуватиметься за дуальною системою, яка давно зарекомендувала себе в кращих вишах Європи.

  Нині триває будівництво навчального корпусу в Центральному районі Маріуполя. Поруч будуть розташовані гуртожиток, спортивна інфраструктура і парк – повноцінне студентське містечко європейського рівня.

  Ректор "Метінвест політехніки" Олександр Поважний наголосив: "Наш вуз покликаний вивести технічну освіту в Україні на новий рівень, повернувши йому престижність і елітарність. Ретельно підібраний кадровий склад, сучасна матеріальна база, дуальна система освіти дозволить нам менш ніж через рік почати навчати своїх перших студентів за програмами бакалаврату та магістратури, вирощуючи фахівців нового рівня, які завжди будуть затребуваними і конкурентоспроможними на ринку праці".

  Як нагадують у пресслужбі закладу, "Метінвест політехніка" підписала низку угод про співпрацю з Вищою школою управління охороною праці в Катовіце, берлінською Академією сировинних матеріалів Європейського інституту і технологій, національним університетом "Чернігівська політехніка", Дніпровським державним технічним університетом. Це відкриває двері студентам у плані обміну досвідом, доступу до баз партнерів, отримання подвійних дипломів і багатьох інших ресурсів.

  У "Метінвест політехніці" облаштовані сучасні навчальні лабораторії із застосуванням штучного інтелекту. Заклад співпрацює з міжнародними лідерами у сфері IT, наприклад, із Microsoft. Партнерами університету є корпорації Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine, Festo, UVEX, DEZEGA.

  Попередній матеріал
  Ексголові КСУ Тупицькому обрали запобіжний захід
  Наступний матеріал
  Зеленський хоче свою корупцію, брехню і некомпетентність перенести на тих, хто рятував Україну в 2014 році – Ар'єв
  Теги:
  Loading...