Літня школа журналістики
Літня школа журналістики 5.ua

Газета "День" оголошує набір до ювілейної Літньої школи журналістики

Частина випускників Літньої школи журналістики вже працює у провідних українських медіа. А найкращі стали повноцінними творцями "Дня".

Ваш шанс!

"День" оголошує набір до ювілейної — 15-ї — Літньої школи журналістики

Плануєш серйозно займатися журналістикою? Хочеш розширити свій світогляд і прослухати лекції найкращих лекторів України та закордону? Мрієш навчитися збирати й обробляти інформацію, готувати матеріали до друку? Тоді ти просто не маєш права пропустити свій унікальний шанс  провести літо інтенсиву в редакції "Дня"!

Щолипня ми відкриваємо для нашої читацької аудиторії нову та цікаву українську молодь. А для тебе, шановний студенте (випускнику),— необмежений світ стандартів якісної журналістики. За чотирнадцять років діяльності школи у ній взяли участь понад півтисячі слухачів! І хоча не всі випускники нашої школи працюють у журналістиці, — вони, як самі часто зізнаються, після вишколу "Дня" "мислять по-новому". А отже — зміцнюють громадянське суспільство.

Частина випускників ЛШЖ вже працює у провідних українських медіа. А найкращі стали повноцінними творцями "Дня".

Щороку ми пропонуємо учасникам школи традиційно насичену програму: крім роботи у режимі щоденної газети й виконання редакційних завдань, відбудуться зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи кращих журналістів "Дня".

У попередні роки учасники Літньої школи зустрічались із послами багатьох країн, як-от послом Канади Романом Ващуком, Литви Марюсом Януконісом, Туреччини Йонетом Джаном Тезелем та іншими, керівником Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим, військовим експертом, адміралом Ігорем Кабаненком, державним діячем Євгеном Марчуком,  відомим публіцистом та науковцем Оксаною Пахльовською, керівниками провідних телеканалів України, народними депутатами — парламентарем V, VI, VII скликань Андрієм Сенченком, головою парламентського комітету ВР України з питань освіти і науки, а нині — міністром освіти Лілією Гриневич, народним депутатом  Ганною Гопко. А також — із відомими й досвідченими журналістами, зокрема, Ольгою Герасим’юк (перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, телеведуча), Олександром Ткаченком (генеральний директор "1+1 медіа"), Павлом Кужеєвим (головний редактор каналу "112 Україна"), Віталієм Портниковим (ведучий каналу "Еспресо ТВ") та багатьма іншими.

Літня школа журналістики
Літня школа журналістики5.ua

"День" також започаткував іншу важливу форму — інтелектуальних подорожей учасників Літньої школи журналістики до знакових в історії та культурі нашої країни місць. Ми почали це робити задовго до того, як в Україні активізувався внутрішній туризм, який, на жаль, здебільшого ще важко назвати інтелектуальним. А на "карті" мандрівок наших літньошколярів — дуже ємні назви: Батурин, Суботів, Крути...

Та найважливіший компонент школи — практична журналістика — це постійний майстер-клас у вигляді щоденної праці пліч-о-пліч з компетентними колегами над випусками щоденної газети.

Цього року програма для наших слухачів — традиційно насичена. Поки не будемо розкривати повністю інтригу того, що чекає на студентів. Скажемо лише кілька деталей про роботу попередніх випускників  ЛШЖ-2016: школа тривала 26 днів, під час яких студенти зустрілися з 32 лекторами (!), здійснили інтелектуальну подорож у Батурин, побували на екскурсії в кінноспортивному клубі та гольф-клубі, а також у "Мистецькому Арсеналі" та Верховній Раді України. Крім зустрічей із запрошеними лекторами, студенти також ознайомилися з роботою Інституту суспільно-економічних досліджень, комітетів Верховної Ради, офісу Представництва Програми розвитку ООН в Україні, редакції телеканалу "112 Україна"... За результатами цих зустрічей під чітким керівництвом лекторів "Дня" студенти самостійно підготували матеріали для публікацій.

Запрошуючи молодь взяти участь у конкурсному відборі до Літньої школи, ми розраховуємо на побудову партнерських стосунків. Тому ставимо певні умови до потенційних учасників, водночас пропонуючи їм комфортні умови вишколу та всіляке сприяння у вирішенні побутових, у тому числі житлових, питань.

P.S. Про будь-які організаційні зміни оперативно повідомлятимемо на сайті "Дня", а також у рубриці "Медіа".

Координатор ЛШЖ — Ольга Харченко, редактор відділу кореспондентської мережі [email protected], тел.: (097) 76 49 221.

Чекаємо! Бажаємо успіхів!

У нас є лише одне правило — ми запрошуємо найкращих. Щоб пройти конкурс — уважно читайте умови. Отже, необхідно:

* ‑заповнити анкету учасника на сайті "Дня";

* ‑записати відеорезюме (хронометраж до 1 хв.);

* ‑познайомитися із Деревом пізнання газети "День" (http://incognita.day.kiev.ua/books/derevo/) і написати есе на тему "День" — 20 років якісної альтернативи. Що це?"

За участь у Літній школі журналістики, спрямованій на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей молоді, оплати ми не беремо, але хочемо побачити, чи здатні ви бути партнерами.

До заявки обов’язково потрібно додати:

* ‑скановану копію квитанції про передплату друкованої версії "Дня" або електронне повідомлення про передплату пдф-версії газети (її можна оформити за посиланням http://www.pressreader.com/ukraine/den-ukrainian);

* ‑чек, що підтверджує придбання однієї із серій книжок із Бібліотеки "Дня" (рекомендуємо подарувати її рідній школі).

Літня школа журналістики "Дня" триватиме із 3 до 31 липня.

Заявки на участь можна подати до 23 червня (включно).

З питань передплати і придбання книжок телефонуйте: (044) 303-96-23, пишіть на адресу [email protected], звертайтеся до інтернет-магазину на сайті "Дня" https://day.kyiv.ua/uk/library або приходьте безпосередньо в редакцію: м. Київ, проспект Перемоги, 121д, каб. 4.7 (відділ реалізації).

Попередній матеріал
Гройсман про підвищення ціни на газ восени: "Це повна брехня"
Наступний матеріал
Клімкін назвав Пушкіна українцем після заяв Путіна про "росіянку" Анну Ярославну
Теги:
Loading...

Червона доріжка та автограф-сесія: У Києві відсвяткували півстоліття з дня заснування "Журналістської весни"

"Журналісти" напоготові: як бойовики провокують ЗСУ на порушення "Мінська"

Ім’я українського журналіста з’явиться на меморіалі Музею новин у Вашингтоні