5 канал

Червона доріжка та автограф-сесія: У Києві відсвяткували півстоліття з дня заснування "Журналістської весни"

Саме з 1947-го в закладі почали навчатися майбутні журналісти

Відвідувачі "Журналістської весни" відсвяткували ювілей фестивалю – півстоліття з дня заснування. Про таке повідомляє "5 канал". 

Щороку в Інституті журналістики національного університету імені Тараса Шевченка на захід збираються випускники, викладачі та студенти. Для присутніх розгорнули професійні майстерні, виставку архівних фото та благодійний ярмарок смаколиків. Цьогоріч у гостей заходу з’явився додатковий привід відвідати альма-матер і відзначити ще й 70-річчя медійної освіти в Україні. Адже саме з 1947-го в закладі почали навчатися майбутні журналісти. Серед них зокрема були військові кореспонденти, які висвітлювали події на фронті під час Другої світової війни. На урочистості завітали випускники першого набору, а також працівники ЗМІ, які прославляють виш не лише в Україні.

Марина Калініна, викладач Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, говорить: "Я 1996 року прийшла сюди як студентка, потім продовжила свій шлях як аспірантка і вже зараз я тут як викладач. І мої студентські роки, вони ще продовжуються".

Студентка Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Юлія Колісник каже: "Атмосфера родинна – це буде найбільш правильне визначення. Навіть архітектура, погляньте, вона створює затишок. Це допомагає нам бути успішними і втілювати в життя нові проекти".

Попередній матеріал
22 кілометри і понад 2 тисячі бігунів: У Дніпрі пройшов масштабний міжнародний півмарафон
Наступний матеріал
У столичному парку понад 500 дітей позмагалися на велосипедах за першість – відео
Loading...

У Києві затримали організатора викрадення і вбивства журналіста Сергієнка – Нацполіція

Польські журналісти закликають Росію негайно звільнити Сущенка

"Припинити гоніння на журналістів": генсек ООН у Всесвітній день преси закликав захищати свободу слова