Габріелла Массанга та '5 канал' зустріли День Святого Миколая
Габріелла Массанга та '5 канал' зустріли День Святого Миколая 5 канал

Габріелла Массанга та "5 канал" зустріли День Святого Миколая у родинному колі

18 грудня до Дня Святого Миколая вже традиційно відбулося благодійне свято "ВІР У ДИВО"

Габріелла Массанга запросила зіркових гостей програми "Сімейні зустрічі" та друзів на святковий концертний вечір усією родиною, аби подарувати маленьким учасникам справжнє Новорічне свято та допомогти дітям-метеликам.

На заході відбувся благодійний аукціон на підтримку дітей-метеликів, на якому українські зірки, гості та партнери заходу виставили свої лоти. Збір коштів на лікування дітей з бульозним епідермолізом українська ведуча проводить вже вчетверте. Цього разу господиня вечора зібрала кошти аби пошити дітям-метеликам спеціальний одяг. Адже, у людей, які мають це захворювання, настільки тонка і крихка шкіра, що їм необхідні не лише спеціальні ліки, а й одяг.

На благодійному заході виступили такі зірки, як: Сніжана Егорова, Андрій Кіше, Олена Гребенюк, Олександр Павлік та гурт "Two Kooms”, Ярослава Руденко, Аня Добриднєва, Вероніка Коваленко, артисти продюсерського центру "Парадіз". Крім того, гості свята насолодилися захоплюючими номерами артистів цирку "Кобзов", дитячим показом мод від українського дизайнера Андре Тана та "ANDRE TAN KIDS", а також брендів "Lily Land" від українських дизайнерів, організованого модельним агентством "LolaKids models".

Для малечі на благодійному святі були організовані цікаві майстер-класи і кожен маленький гість отримав подарунок від Святого Миколая.

Під час сімейного свята кожен отримав незабутні емоції, яскраві враження та приємне спілкування у родинному колі! Всі гості свята і дійсно поВірили у Диво!

Попередній матеріал
4 тисячі обчислювальних ядер: в Україні запустили суперкомп'ютер
Наступний матеріал
Законодавчий казус: чому мораторій на продаж землі в Україні не діятиме близько 20 днів