Finance Digital Day
Finance Digital Day WebPromoExperts.

Finance Digital Day: як просувати банківські продукти в інтернеті

  Читайте по-русски
  Finance Digital Day – це можливість послухати колег зі своєї ніші, впізнати себе в їхніх ситуаціях та повчитися на чужих злетах і падіннях

  Фінанси – тема делікатна, оскільки безпосередньо впливає на добробут і безпеку людей. З цим і пов'язано безліч тонкощів просування, обмежень і нововведень на їх рекламу в пошукових системах і соціальних мережах. Разом зі складнощами з'являються і завдання, які не завжди легко вирішити самотужки: які подробиці необхідно включати в контекстні оголошення? Як просуватися, щоб не потрапити під заборону? Де знайти свою аудиторію і як відрізнитись від конкурентів?

  13 травня 2021 року відбудеться онлайн-конференція Finance Digital Day, яка збере топових digital-фахівців фінансових компаній, щоб по поличках розкласти всі питання, які хвилюють слухачів.

  Учасники зможуть дізнатися подробиці та лайфхаки просування таких відомих брендів як Райффайзен Банк Аваль, Forward Bank, Ощадбанк, ПУМБ, Moneyveo, CCloan, Mycredit. Спікери вже готують доповіді і презентації, де чесно розкажуть про особливості, секрети, вдалі і невдалі кейси просування в різних онлайн-каналах.

  Що вас чекає на конференції?

  • 12 півгодинних доповідей із реальними кейсами і особистим досвідом представників топових компаній фінансової індустрії;
  • 7 годин надихаючих прикладів і свіжих ідей;
  • можливість поставити питання спікеру в чаті;
  • нетворкінг у закритому Telegram-чаті конференції;
  • бонуси, акції від організаторів і партнерів.

  Організатори запевняють: конференція обов'язкова до відвідування всім, хто пов'язаний із банківською і сферою фінансових послуг – маркетологам, вебмайстрам, які хочуть монетизувати трафік на банківських та МФО офферах, і digital-фахівцям. Всіх учасників чекають ретельно підібрані приклади з досвіду спікерів та їхні власні ефективні шляхи вирішення складнощів, які вже завтра можна застосувати у власному проєкті.

  Участь в онлайн-конференції безкоштовна, лише потрібно зареєструватися. А щоб не пропустити найважливіше і мати можливість вивчити все до дрібниць, купуйте доступ до записів і презентацій.

  Finance Digital Day – це можливість послухати колег зі своєї ніші, впізнати себе в їхніх ситуаціях та повчитися на чужих злетах і падіннях. Поспішайте зареєструватися на конференцію вже зараз.

  Зареєструватися

  Організатори: WebPromoExperts, Webpromo

  Вам може бути цікаво: https://webpromoexperts.net/courses/instagram/

  Попередній матеріал
  У МОЗ спрогнозували, коли українці зможуть подорожувати до Європи
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську вночі вибухнув позашляховик: у поліції кажуть, що стріляли з гранатомета
  Теги:
  Loading...