Ad Summit Kyiv
Ad Summit Kyiv 5.ua

Експерти з Google, Facebook та Twitter виступлять в Києві на Ad Summit Kyiv

Вже другий рік поспіль Ad Summit збирає експертів і лідерів міжнародних компаній, щоб обговорити технології та кейси з онлайн-реклами

16-17 травня в конгрес-холі "Космополіт" відбудеться міжнародна конференція з відео та мобільної реклами Ad Summit Kyiv. 

Серед спікерів — експерти Facebook, Google, Twitter, Tune, InMobi, Insider та ще понад 20 талановитих практиків. Конференція буде корисна всім, хто працює з відео та мобільною рекламою, і використовує її для монетизації.

Ad Summit Kyiv
Ad Summit Kyiv5.ua

Вже другий рік поспіль Ad Summit збирає експертів і лідерів міжнародних компаній, щоб обговорити технології та кейси з онлайн-реклами. Усі доповіді проходитимуть на двох паралельних потоках: відеореклама та мобільна монетизація.

Серед гарячих тем конференції:

  • Інноваційні інструменти для ефективного маркетингу з Facebook, Instagram та Audience Network (Facebook);
  • Як правильно запускати мобільну і відеорекламу (InMobi);
  • Як монетизувати мобільні додатки за допомогою відео (Twitter);
  • Технології programmatic та header bidding для оптимізації доходів паблішерів та рекламодавців (Pubmatic, Index Exchange);
  • Омніканальність: нові тренди комерційного маркетингу в e-commerce (Сriteo);
  • Де брати та як їх використовувати дані в персоналізованих рекламних компаніях (Adform);

Повна програма конференції доступна на сайті.

Під час конференції учасники зможуть скласти власну програму відвідування презентацій, налагодити нові партнерства й особисто познайомитись з найкращими спеціалістами індустрії з усього світу. Цього року організатори Ad Summit очікують на більш ніж 600 учасників з майже 20 країн.

А яскрава вечірка для всіх учасників конференції дозволить зняти напругу та поспілкуватись з спеціалістами та інноваторами з міжнародних компаній в невимушеній атмосфері.

Ad Summit Kyiv
Ad Summit Kyiv5.ua

Дізнайтесь, якою буде digital-реклама протягом наступних п'яти років, де і як знайти свою аудиторію онлайн, та як правильна маркетингова стратегія допоможе зайняти свою нішу на міжнародному ринку.

Організатори запрошують до участі в конференції ІТ-бізнесменів, рекламні агенції і незалежних спеціалістів з онлайн-реклами та мобільної розробки.

Квитки доступні за посиланням: https://goo.gl/mfqT9G

Слідкуйте за новинами за хештегом #ADS2018 у Facebook, Twitter та Instagram.

Попередній матеріал
Держдеп США вимагає від окупаційної влади в Криму звільнити Балуха
Наступний матеріал
Супрун пояснила, що робити у випадку шахрайства з медичними деклараціями
Теги: