5 канал

Дивіться на "5 каналі" першу мандрівку: "Винна карта" завітає у гостинну Грузію

Вже у п’ятницю, 20 квітня, о 23:20 на "5 каналі" дивіться першу мандрівку по європейський "Винній карті"

Для грузинів вино – більше, ніж просто напій. Воно зміцнює національний дух та об’єднує гостей під час традиційних кавказьких свят. Виноградні лози згадуються в грузинських легендах, переказах, піснях. Саме туди в один із найстаріших виноробних регіонів світу й спрямували свій перший маршрут ведучі “Винної карти” журналістка Лара Губіна та знаний сомельє Віталій Ковач.

Грузія – країна давніх традицій, казкової краси гір та озер, а серце Грузії б’ється у її столиці – Тбілісі. Віталій Ковач завітає у гості до родини Асканелі – виноробні традиції якої беруть коріння у далеких сивинах минулого. Глядачі дізнаються чим насправді унікальна Алазанська долина, відвідають монахів у містечку Болнісі та побачать на власні очі кахетинський метод виготовлення вина, а також процес приготування улюблених традиційних грузинських страв - лавашу та чурчхели.

Лара Губіна відкриє красу Грузії з висоти пташиного польоту, проведе глядачів по найстарішим грузинським святиніням, перевірить укріплення фортеці Нарікала та випадково зустріне одного дуже відомого грузина.

Нагадуємо, що під час вечірньої дегустації буде названо слово-пароль. Перший, хто завітає на виноробню, на якій проходила зйомка програми, та озвучить його, отримає гостинний грузиньський подарунок.

Дивіться цієї п'ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 на "5 каналі" невинні пригоди українців у Грузії та разом з "Винною картою" прокладайте маршрути власних подорожей.

Попередній матеріал
Дефіцит сірчаної кислоти вдарить по промисловості та українцям – "Укрпромзовнішекспертиза"
Наступний матеріал
У Києві на літню жінку впав металевий лист обшивки з новозбудованого ТРЦ
Теги: