5 канал

Дивіться невинні винні мандри з "Винною картою" на "5 каналі"

У п’ятницю, 20 квітня, о 23:20 "5 канал"  розпочинає Європейську мандрівку від лози до бокалу в проекті "Винна карта" з ведучими Ларисою Губіною та Віталієм Ковачем

Подорожі, вино, Європа. Що може бути краще? Чарівна телеведуча  Лариса Губіна та знаний сомельє Віталій Ковач вирушили у захоплюючу мандрівку Європою, аби відшукати істину, яка, як відомо, захована у вині. Автори прокладають маршрут європейською "Винною картою", за їхніми підказками глядачі зможуть відтворити подібну мандрівку під час власної подорожі або, можливо, скласти свій, унікальний тематичний путівник.

Протягом кожного випуску на глядачів чекатиме сюрприз. Під час кожної програми ведучі називатимуть нове слово-пароль! Той, хто його запам'ятає і першим завітає по спланованому "Винною картою" маршрутом на виноробню, та назве закодоване слово-пароль, - отримає особливу винагороду від гостинних господарів.

5 канал

Проект розкриє увесь процес виноробства: від натхнення і любові, з якою вирощується виноградна лоза, до  закоркованої пляшки на магазинній полиці. У першому сезоні автори проекту завітають до відомих виноробень: Askaneli Brothers (Грузія), Borgo Conventi, Dal Bello, Monchiero Carbone (Італія), Jacques Charlet, Vignerons Catalans (Франція), Кріково (Молдова), лікер Unicum (Угорщина), "Чизай" (Україна). Лариса та Віталій дізнаються, хто власники цих "фабрик вишуканого смаку": мрійливі романтики чи завзяті бізнесмени, та яким чином багатовіковий іноземний виноробний досвід можливо відтворити на нашій землі. Віталій Ковач, знаний сомельє, розповість, як з легкістю відрізнити справжнє вино від підробки, як правильно його зберігати та наливати, як естетично тримати бокал, а також який смак приховує у собі той чи інший сорт вина та з чим їх краще смакувати.

5 канал

Лариса Губіна, політичний журналіст та істинний поціновувач вина, виступила у проекті гідом найцікавішими місцями винних країн. З журналістської, дослідницької точки зору, авторка занурює глядачів в історію, традиції та легенди відомих винних регіонів та знайомить з традиційною національною кухнею. Мандруючи містами, глядачі відвідають оповиті таємницями святині, для них відчиняться зачинені для пересічного ока двері та розкриються місцеві вікові секрети.

Віталій Ковач, сомельє: "Ми хочемо дати глядачеві досвід, розуміння та відчуття тонкощів споживання вина, адже здатність порозумітися у "Винній карті" - значний показник рівня зростання людини та її смаків. Впевнений, кожен глядач програми знайде для себе цікаве та корисне і як споживач, і як бізнесмен, і як просто мрійник!"

Лариса  Губіна, ведуча проекту: "Ми створили не просто чергову програму про туристичні маршрути. Ми прагнули показати п’янкий настрій, стиль, спосіб та відкритість життя людей, які виготовляють та живуть справжнім тисячолітнім напоєм - вином. Ми хочемо відкрити глядачам правду про шляхетність виноробства, яке має багато спільного з алхімією, а відтак, і з таємницею. І ці таємниці близькі й зрозумілі і нашим людям,  і нашій державі, адже ми - країна сонця, родючої землі та виноградної лози".

Шукайте істину на "5 каналі" щоп'ятниці о 23:20 та щосуботи о 24:20 разом з "Винною картою".

5 канал

Прес-служба "5 каналу",

Контактний телефон: 351-77-20

Попередній матеріал
Точна схожість: експертиза встановила автентичність голосів Путіна, Шойгу і Аксьонова у справі Януковича
Наступний матеріал
Україна не виконала дві вимоги для отримання чергового кредиту МВФ – Данилюк