Богдан Струтинський
Богдан Струтинський Київський національний академічний театр оперети

Директору Київського національного академтеатру оперети виповнюється 50 років – колектив вітає свого наставника

Читайте по-русски
Богдан Дмитрович керує театром оперети 17 років, за цей час один із найстаріших закладів музично-театрального мистецтва став мега популярним та зазнав кардинальних змін

Колектив театру оперети щиросердечно вітає свого наставника з ювілеєм!

Сьогодні, 19 липня, директору Київського національного академічного театру оперети, Голові НСТДУ, режисеру, народному артисту України Богдану Струтинському виповнюється 50 років.

Богдан Струтинський
Богдан СтрутинськийКиївський національний академічний театр оперети

Богдан Дмитрович керує театром оперети 17 років. За цей час один із найстаріших закладів музично-театрального мистецтва став мега популярним, зазнав кардинальних змін, як по оновленню приміщення, так і по його творчому наповненню. Наразі Національна оперета України – це сучасний європейський музичний театр, в якому з успіхом іде оперета, сучасні й класичні мюзикли, широко представлені різноманітні концертні програми сміливо втілюються різноманітні творчі експерименти. Високе мистецтво представляють не тільки у власному приміщенні, а й під час гастролей в Україні та далеко за її межами.

Під керівництвом Богдана Струтинського театр оперети отримав статус академічного, а потім – національного. З’явилися нові сценічні майданчики – тепер їх 5. Керманич оперети започаткував три міжнародні фестивалі – Карпатський простір, О-фест і "Парк мистецтв. Джаз". Став ідейним натхненником Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії "ГРА" ("GRA").

Бути керівником – справа не з легких, втім Богдану Дмитровичу з успіхом вдається! У ювілейне свято колектив театру оперети зичить керманичу ще більших успіхів і здобутків, міцного здоров’я і Божої ласки, нових ідей і перспектив, здійснення мрій!

До вітань приєднується і "5 канал". Дякуємо за багаторічну співпрацю і сподіваємося на її продовження. Усього найкращого, Богдане Дмитровичу!

Попередній матеріал
Ляшко розповів, як не "підчепити" інфекційні хвороби на пляжах і у воді
Наступний матеріал
У суботу на сході через обстріли терористів поранений український боєць
Теги:
Loading...