Kishe
Kishe KISHEOFFICIAL

День захисту дітей: Kishe запрошує на благодійний акустичний концерт в онлайн-ефірі

Читайте по-русски
Дивіться трансляцію 1 червня 2020 о 19:45, концерт відбудеться на літній терасі ресторану "Прага"

Музикант та продюсер разом з своєю творчою командою та в партнерстві з благодійним фондом "Благомай" запрошує відкрити літо-2020 та підтримати дітей України, які залишилися без батьківської опіки.

Добровільні благодійні внески, отримані в рамках проєкту в онлайн-режимі, підуть на забезпечення всім необхідним спортивним та розважальним інвентарем дітей у 83-х дитячих будниках країни – а це 5 000 дітлахів, які бажають провести літо спортивними, здоровими та веселими.

Підтримка цих дітей в кризові періоди вкрай необхідна, адже фізичне та психічне здоров’я – це фундамент їх щасливого майбутнього.

Подаруємо дітям дитинство!

Концерт відбудеться на літній терасі ресторану "Прага", яка може гостинно прийняти обмежену кількість гостей, із дотриманням усіх санітарних норм.

Мета унікального проекту: поєднання онлайн-трансляції з камерною атмосферою затишку, майже як в сімейному колі або серед друзів, з можливістю насолодитися гарною музикою наживо та зробити добру справу разом і зібрати кошти на потреби дитячих будинків та дітей з малозабезпечених сімей.

Зустрінь першій літній вечір, творячи добро з тисячами друзів онлайн, а акустичний формат концерту зробить нас ближче один до одного!

Будьмо разом 1 червня 2020 о 19:45.

Приєднатися до трансляції благодійного онлайн концерту можна на каналі YouTube та Facebook /kisheofficial/.

Доброчинний внесок можна здійснити за посиланням: http://charitymay.com/how-to-help

Творча команда щиро дякує партнерам та небайдужим людям за підтримку та допомогу в організації та технічному забеспеченні благочинного концерту!

Попередній матеріал
Закарпаття послаблює карантин – коли запрацює громадський транспорт і дитячі садочки
Наступний матеріал
Держава повернула контроль над Центренерго – голова ФДМУ
Loading...