Київський Безпековий Форум
Київський Безпековий Форум Фото із відкритих джерел

17 травня Київський безпековий форум проведе онлайн-дискусію щодо конфіскації російських активів

Читайте по-русски
Ця тема займає ключове місце в публічних подіях КБФ і діалозі її команди з міжнародними партнерами

У п'ятницю, 17 травня, об 11:00, відбудеться онлайн-дискусія Київського Безпекового Форуму, присвячена одному з центральних питань життєзабезпечення України – передачі нашій державі заморожених на Заході російських активів. Про це повідомляє пресслужба КБФ.

"3 листопада 2023 року на шпальтах Financial Times вийшов відомий "лист Яценюка" із закликом про передачу Україні російських активів на суму $300 млрд, заморожених у Сполучених Штатах та державах Європейського Союзу", – написали у пресслужбі.

Та додали: "Звернення, ініційоване Головою Київського Безпекового Форуму, підтримали такі відомі міжнародні діячі, як: Лоуренс Саммерс, президент-емерит Гарвардського університету і міністр фінансів США у 1999-2001 роках, Роберт Зеллік, президент Світового Банку в 2007-12 роках, Френсіс Фукуяма, а також десятки високопоставлених американських і європейських дипломатів, політиків та експертів. Ця тема займає ключове місце в публічних подіях КБФ і діалозі її команди з міжнародними партнерами".

Яка перспектива вирішення проблеми "російських активів" і яким чином змусити росію заплатити на злочини, вчинені проти України?

Афіша події
Афіша подіївідкриті джерела

Ці запитання будуть у центрі уваги онлайн-зустрічі за участю провідних світових експертів в цій сфері: Філіпа Зелікова, старшого наукового співробітника Інституту Гувера в Стенфордському університеті, радника Державного департаменту США у 2005-07 роках; Стівена Рейдмейкера, помічника Держсекретаря США у 2005-06 роках, а також депутатки Європейського парламенту Віоли фон Крамон-Таубадель; Голови КБФ, прем'єр-міністра України у 2014-16 роках Арсенія Яценюка; члена Ради Безпеки КБФ, міністра фінансів України у 2014-16 роках Наталі Яресько і директора КБФ, заступника міністра закордонних справ України у 2014 році Данила Лубківського.

Київський Безпековий Форум – головна міжнародна платформа нашої країни з обговорення проблем війни і миру, національної і світової безпеки.

Трансляція онлайн-дискусії відбудеться:

На Facebook-сторінці Київського Безпекового Форуму. 

На YouTube-сторінці Арсенія Яценюка.

Інформаційні партнери КБФ: "Еспресо", "Громадське радіо", "Цензор.НЕТ", "Гордон", Gazeta.ua, "Інтерфакс-Україна", "Медіацентр Україна", "Главком", "Український кризовий медіацентр", Ukraine World, "День".

 

Попередній матеріал
В Україні відзначають День вишиванки: історія і традиції свята
Наступний матеріал
Будівельна хімія Sika: різновиди товарів та їх функціональне значення
Loading...