Фото прес-служби Міноборони

З Харківщини в зону проведення АТО направлено понад 15 тисяч тонн майна

  На Харківщині військовослужбовці Об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних сил України не збавляють темпів щодо направлення усього необхідного до зони проведення антитерористичної операції. За словами командування військової частини Тилу Збройних Сил, з моменту початку АТО з Харкова до армійських підрозділів було доставлено понад  15 тисяч тонн тилового майна.


  Про це 17 вересня повідомляє прес-служба Міноборони України.

  "Майже 1 тисячу тонн харчових продуктів та речового майна від загальної кількості ми відправили на Донбас на техніці приватних автопідприємств. Цивільні перевізники погодилися зробити це безкоштовно і готові й надалі допомагати війську. А цього тижня один із харківських бізнесменів придбав чаю на суму понад 100 тисяч гривень. Цей гуманітарний вантаж він також доставив на схід держави за власний рахунок", - розповів командир Центру підполковник Юрій Середа.

  Всього з початку АТО харківські тиловики організували доставку до польових таборів на Донбасі понад 360 тисяч сухих пайків та разових раціонів, майже 10 тисяч спальних мішків, понад 6 тисяч бронежилетів та десятки інших видів майна.

  "Окрім Об’єднаного центру забезпечення, доставкою тилового мана до районів ведення бойових дій займаються інші військові частини та установи. Співпрацюємо ми й колегами з інших силових відомств. Також усе необхідне для військовослужбовців Збройних Сил України надходить напряму від благодійних організацій. Таким чином, ми намагаємося не допускати або ж максимально уникнути наслідків нестачі чогось нагального", – зазначив підполковник Юрій Середа.

  Раніше повідомлялось про те, що Яценюк запропонував створити спеціальний фонд для відновлення Донбасу.
  Попередній матеріал
  Росіяни продовжують довіряти владі - попри війну, санкції і арешти
  Наступний матеріал
  У Кіровограді прощались із героєм-лейтенантом полку спецпризначення
  Теги:
  Loading...