Фото francetvinfo.fr

ЄС може зібратися на саміт для нових санкцій проти Росії

  Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявляє, що лідери ЄС можуть зібратися на екстрений саміт наступного тижня для ухвалення нових санкцій проти Росії в разі відсутності ознак деескалації ситуації в Україні.

  Про це Фабіус заявив після засідання Ради ЄС на рівні глав дипломатій 28-ми країн-членів, які, серед іншого, обговорювали і ситуацію на сході України, повідомляє УНІАН.

  ”Прагнучи знайти політичне рішення та деескалацію, ми у четвер маємо зустріч у Женеві, де Європа буре участь, а також Україна, Росія і США. І там ми дуже хочемо поставити питання гостро. Якщо необхідно, то на наступному тижні може бути скликане засідання глав держав та урядів країн ЄС для ухвалення нових санкцій проти Росії”, - сказав Фабіус журналістам.

  ”Мета, з одного боку, - створювати тиск на Росію і бути твердим, але водночас бути відкритим до діалогу”, - додав глава французької дипломатії.

  ”Події, що мають місце на сході та півдні України, дуже жорстокі та організовані і, очевидно, Росія за них несе теж частину відповідальності”, - заявив Фабіус.

  Нагадаємо, усі учасники Женевської зустрічі, крім Росії, підтвердили свою участь у переговорах запланованих на 17 квітня.

  Попередній матеріал
  Ахметов закликав усі сторони конфлікту в Україні почати переговори
  Наступний матеріал
  Експерти радять українській делегації відстоювати Крим на Женевської зустрічі
  Теги:
  Loading...