5.ua

Ярема сподівається на мирне вирішення конфлікту на Сході країни

  Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема впевнений, що Уряд робить все можливе для вирішення конфлікту на південному сході країни мирним шляхом. Про це урядовець сказав під час наради за участю Прем’єр-міністра України у місті Дніпропетровську 11 квітня.

  Віталій Ярема наголосив, що вже відбулася окупація частини України – Кримської автономії, і Російська Федерація не зупинилася на цьому.

  Перший віце-прем’єр-міністр підкреслив, що сепаратистські акції тривають, і групи протестуючих на Півдні та Сході України хочуть спровокувати силовий сценарій розв’язання конфлікту.

  "В Донецьку, Луганську та Харкові сепаратисти захоплюють державні установи, озброюються і сподіваються на те, що правоохоронні органи будуть застосовувати силу, - сказав він, - У них на меті показати всьому світу, що в Україні відбуваються вбивства та насилля".

  Водночас, за словами урядовця, наразі проводяться активні переговори "з цими терористами, сепаратистами, як ми їх називаємо", і влада сподівається вирішити це питання мирним шляхом.

  Попередній матеріал
  Активісти не дали переобрати старих керівників Вищого госпсуду
  Наступний матеріал
  У Чернівцях закликали не купувати російське
  Теги:
  Loading...