фото Тwitter / denton

Ватажки російських терористів їздять на машинах ОБСЄ - Тимчук

  Ватажки терористів використовують машини з маркуванням спостерігачів ОБСЄ. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив Дмитро Тимчук – керівник Центру військово-політичних досліджень.


  "Буквально сегодня мы доказали как минимум 2 факта, когда боевики используют машины с эмблемами ОБСЕ. Я не говорю, что это именно эти машины, но, в любом случае, скажем так, без зазрения совести они используют для своих целей. По нашим данным, там на них передвигаются лидеры террористических группировок. 2 факта – это то, что мы подтвердили", – повідомив експерт.

  Водночас, експерт центру Разумкова Олексій Мельник наголосив, що в Організації з безпеки та співпробітництва в Європі повідомили – один із російських військовослужбовців, які перебувають на території України, використовував посвідчення та символіку ОБСЄ.

  "Я хотів би додати, що сьогодні також було повідомлення ОБСЄ про те, що російські військовослужбовці, які зараз там знаходяться, зафіксований випадок, коли один із російських офіцерів використовував посвідчення працівника ОБСЄ і символіку ОБСЄ. Тобто, це ще один привід для подачі в міжнародні суди", – розповів Олексій Мельник.

  Нагадаємо, скандал довкола дивних стосунків між місією ОБСЄ і російськими терористами розгорівся після того, як блогер denton у своєму Twitter розмістив фото, на яких видно, як до машини, що належить місії ОБСЄ на Донбасі, сідають озброєні люди у формі бойовиків.

  Попередній матеріал
  На Донеччині проголосує менше половини зарєстрованих виборців - КВУ
  Наступний матеріал
  У Японії жертвами тайфуну Фанфон стали семеро людей
  Теги:
  Loading...