5.ua

В Маріуполі міський голова покарав керівників, які не підготували бомбосховища до експлуатації

  Міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей 16 вересня підписав розпорядження про дисциплінарне стягнення посадових осіб, відповідальних за несвоєчасне приведення бомбосховищ і укриттів в належний стан, повідомляє сайт міської ради.


  Зокрема повідомляється, що згідно з розпорядженням, голові Орджонікідзевської райадміністрації міста суворо вказано на посилення контролю за підготовкою бомбосховищ і необхідність посилення координації між виконавцями.

  "Директору ККП "Приморська" - притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника відділу благоустрою цього  підприємства. Директору ЖКП "Азовжілкомплекс" - притягнути до дисциплінарної відповідальності менеджера поточного ремонту ділянки №17 даного підприємства", - йдеться в розпорядженні міського голови.

  Крім того, голови райадміністрацій міської ради Маріуполя, директор департаменту РЖКІ, керівники підприємств, що обслуговують житловий фонд, даним розпорядженням зобов'язуються оперативно виконати весь комплекс заходів по виправленню виявлених порушень.
  Попередній матеріал
  Півроку тому відбувся псевдореферендум у Криму
  Наступний матеріал
  ФСБ систематично тероризує кримських татар
  Теги:
  Loading...