Фото globalist.org.ua

В Маріуполі бійцями Нацгвардії розгромлено банду сепаратистів

  Військоввослужбовці Нацональної гвардії минулої ночі у Маріуполі розгромили банду з 300 осіб. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці зранку 17 квітня повідомив міністр внутршніх справ Арсен Аваков.

  "Вночі, у відповідь на атаку на військову частину Національної гвардії в Маріуполі підрозділи МВС провели операцію з локалізації банди нападників , які налічують близько 300 осіб. По тривозі були підняті всі підрозділи міліції МВС Маріуполя. Спільними зусиллями озброєної міліції та Нацгвардії - після короткого бою, нападаюча банда була розсіяна, в основному локалізована і роззброєна", - заявив міністр.

  Він також додав, що бій стався після того, як військову частину нападники закидали запальними фугасами і коктейлями Молотова і відкрили вогонь по постовим. Після того гвардійці відкрили вогонь у відповідь. Військова частина в Маріуполі посилена спецпідрозділом та вертольотами.

  "З огляду на настільки агресивний напад на військову частину, угруповання МВС підкріплено спецназомом "Омега". Перекинуті вертольоти. На даний момент СБУ разом з міліцією документують факти", - написав Арсен Аваков.

  Також він повідомляє, що в цей час операція по ліквідації залишків банди сепаратистів триває. А на вулицях міста працюють патрулі міліції.

  "Серед службовців МВС втрат немає. За попередніми даними серед нападників бойовиків - 3 убитих , 13 поранених , 63 затриманих. Вилучено зброю. Засоби зв'язку та телефони російських операторів. Йде встановлення осіб затриманих нападників", - підкреслив глава МВС в своєму повідомленні.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти роззброїли військових у Краматорську
  Наступний матеріал
  У столиці стартує акція з розміщення туристів "за півціни"
  Теги:
  Loading...