5.ua

Українці Америки просять США надати Україні статус союзника НАТО

  Український конгресовий комітет Америки закликає США вжити негайних заходів задля збереження територіальної цілісності і суверенітету України.

  Відповідна заява опублікована на порталі української діаспори VIDIA.

  "В останні кілька днів територіальній цілісності та суверенітету України загрожує масове нарощування російських військ уздовж східного кордону України та ескалація провокацій з боку спонсорованих Росією групв Україні, – йдеться у зверненні. –  Такі порушення міжнародних норм вимагають негайних дій. Як бастіон демократії у світі, Сполучені Штати повинні узяти на себе ініціативу в просуванні міжнародних норм та консолідації геополітичної стабільності".

  Український конгрес комітет Америки закликає Сполучені Штати негайно підтримати місії ОБСЄ та ООН у Східні та Південні області України для моніторингу ситуації на місці і запобігання провокацій, які можуть привести до російської військової інтервенції. Також підтримати організацію негайних спільних навчань НАТО в Україні.

  Серед інших вимог — прохання надати Україні статус союзника НАТО, що уможливить присвоєння Україні різноманітних військових і фінансових привілеїв, які наразі є недоступними, у тому числі поставку зброї.

  Попередній матеріал
  Українське питання на розгляді у Раді ЄС: підсумки дня
  Наступний матеріал
  Екс-міністра агрополітики Присяжнюка оголошено в міждержавний розшук - ЗМІ
  Теги:
  Loading...