Фото Романа Бочкала

У звільненому Сєвєродонецьку знайдено тіла людей, розстріляних бойовиками

  При звільненні Сєвєродонецьку (Луганська область) від російських терористів українські військові виявили тіла розстріляних бойовиками людей, а також та звільнили чотирьох місцевих мешканців, які провели в полоні бойовиків близько місяця.

  Про це повідомив начальник УМВС України в Луганській області Анатолій Науменко.

  За словами Науменка, на цей час під контролем силовиків перебувають усі життєво важливі об’єкти Сєвєродонецька. Зокрема правоохоронці контролюють будівлю міської ради, міськвідділу міліції та місцевого управління по боротьбі з організованою злочинністю, а також будівлю СБУ.

  На одному з об’єктів силовики виявили тіла двох розстріляних громадян. Крім того, були звільнені четверо заручників –  мешканців сусідніх районів, які провели в полоні близько місяця. Найстаршому з них – 57 років, наймолодшому – 21 рік.

  "Наразі зі звільненими громадянами проводять необхідні слідчі дії. Правоохоронці з’ясовують всі обставини їх потрапляння та перебування в полоні", – зазначив Науменко.
  Нагадаємо, 22 липня сили АТО звільнили від терористів місто Сєверодонецьк на Луганщині. У звільненні міста брали участь підрозділи Національної гвардії та МВС

  Нагадаємо, раніше повідомлялось про загибель в зоні бойових дій на Сході чемпіону України з панкратіону. Також повідомлялось, що Росія почала мінувати акваторію Азовського моря поблизу України.

  Попередній матеріал
  Індонезія дізналася ім‘я нового президента
  Наступний матеріал
  СБУ затримала одного з координаторів бойовиків у Донецьку
  Теги:
  Loading...